Horoskop

Horoskop na sobotę. Będziemy dziś lekko zdekoncentrowani

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Kosmos

Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 20 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce ostatni dzień przebywa w znaku Lwa, w niedzielę przejdzie do znaku Panny. Księżyc przez całą sobotę znajduje się w znaku Bliźniąt. Dzisiaj będziemy mieć do czynienia z mocną zmianą otaczającej nas energii. Mars opuszcza ziemski znak Byka, aby przejść do znaku Bliźniąt, w którym będzie znajdował się aż do końca marca 2023 roku!

To dobry omen, ponieważ bóg wojny znajdujący się w elastycznym i dowcipnym znaku Bliźniąt będzie chętniejszy do prowadzenia negocjacji, ustępstw i pertraktacji. Od dzisiaj przez najbliższe miesiące intelekt, mediacje oraz szermierka słowna, będą znaczyć więcej niż siła uporu. Dzisiaj będziemy lekko zdekoncentrowani i trzeba będzie się dość długo adaptować do nowych warunków działania. Tyczy się to przede wszystkim znaków ziemskich, czyli Byków, Panien i Koziorożców, które mogą się czuć wyjątkowo zagubione.

Horoskop dzienny na sobotę, 20 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Opiekujący się tobą Mars żegna na długo znak Byka i przechodzi do bardziej sprzyjającego ci znaku Bliźniąt. Będziesz szybki i błyskotliwy. Twój intelekt wskoczy na niespotykane obroty, pozapisujesz się, gdzie się da, zaczniesz robić pięć rzeczy naraz… i wszystkie dobrze.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj możesz tracić grunt pod nogami, przynajmniej takie będziesz mieć poczucie. Ktoś w twoim towarzystwie będzie emanował zbytnią pewnością siebie i spróbuje zagadać cię na amen. Nie bardzo umiesz się zachować w takiej sytuacji, ale przynajmniej spróbuj dać temu komuś drugą szansę, nie rezygnuj tak łatwo.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To twój ważny dzień, który może okazać się istotniejszy, niż myślisz, ale odkryjesz to dopiero po czasie. Dzisiaj na długie miesiące do twojego znaku wkracza Czerwona Planeta, która ogrzeje cię swoją charyzmatyczną siłą i dorzuci ci również krzepy fizycznej. W kilka miesięcy staniesz się dla otoczenia wręcz ikoną, pod warunkiem, że podejmiesz regularny wysiłek.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj coś lub ktoś rozwiąże ci język. Umiejętnie znajdzie do ciebie kluczyk i nawet nie wiesz, kiedy wygadasz się z czymś, o czym miałeś nikomu nie wspominać. Z dobrych stron układu na niebie, masz dzisiaj szansę na krótkie i pożyteczne podróże, które przyniosą dobre efekty.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Lew

Poczujesz kolejny przypływ dobrych fluidów. Mars wkracza do znaku Bliźniąt, dzięki czemu będzie ci zdecydowanie łatwiej, jeśli chodzi o komunikację i swobodę w wypowiedzi. Odzyskasz prawo głosu w ważnych dla ciebie kwestiach, a to, co powiesz, zostanie z szacunkiem wysłuchane.

Horoskop dzienny - Panna

Niestety niebo będzie cię dzisiaj brać na celownik, jeśli chodzi o drobne złośliwości i utrudnienia. Poczujesz, że z niektórych tematów lepiej zrezygnować, ponieważ wiąże się z nimi więcej utrudnień i kłopotów, niż zysków, na które możesz liczyć. Nie wahaj się komuś odmówić! Masz prawo.

Horoskop dzienny - Waga

Nareszcie Mars znajdzie się w twoim, powietrznym trygonie. Poczujesz się, jakby ktoś odczarował ci gardło. Język, który stał kołkiem, nagle zacznie pracować zgodnie z twoimi oczekiwaniami i zamierzeniami. Poczęstujesz kogoś, komu się od dawna to należało, ciętą ripostą!

Horoskop dzienny - Skorpion

Twój dawny patron Mars opuszcza znak Byka i przechodzi do intelektualnego znaku Bliźniąt. Czas wrócić do swojego mentalnego potencjału i zacząć rozwijać od jakiegoś czasu przykurzone umiejętności. Weź się za przerwaną edukację, przewertuj oferty liceów i uczelni.

Horoskop dzienny - Strzelec

Mars, który wkracza do opozycyjnego znaku Bliźniąt, jeszcze doda ci ikry. Ikry u ciebie dostatek i na co dzień, ale teraz naprawdę zaczniesz dokazywać w kwestiach uwodzenia, nowych romansów i flirtów z dopiero co poznanymi osobami. Uważaj, aby się nie pogubić w gąszczu nowych znajomości.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiejsze towarzyskie i rodzinne spotkania będą gwarne i męczące. Będziesz się czuć zmęczony nadmiarem wrażeń, głośnych rozmów i dziwnych wydarzeń, które będą twoim udziałem. Ktoś może niespodziewanie zadzwonić do twoich drzwi i nie będzie to zbyt miła niespodzianka.

Horoskop dzienny - Wodnik

Księżyc w przyjaznym ci znaku Bliźniąt, jak również Mars, który przechodzi do trygonu powietrza, doda ci skrzydeł, niemal w dosłownym sensie! Poczujesz taką radosną lekkość, która będzie ci towarzyszyć nie tylko dzisiaj. W najbliższym czasie łatwiej ci będzie zaplanować swoje cele i drogę do szczęścia.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj dojdzie do jakiegoś krótkiego, ale dość drażniącego spotkania. Ktoś będzie chciał na siłę doprowadzić do rozmowy i dyskusji, na którą wcale nie masz ochoty. Możesz spodziewać się dość trudnych relacji międzyludzkich. Samopoczucie pikuje, ale trzeba to przetrwać.

Znaczenie gwiazd stałych w horoskopie

Podczas analizowania horoskopu urodzeniowego wpływ gwiazd ma znaczenie drugorzędne. Są one jednak kluczowe przy analizie horoskopu politycznego. Także w solariuszach i horoskopach horarnych przypisuje się im duże znaczenie. Gwiazdy stałe informują przede wszystkim o czynnikach społecznych i zewnętrznych. Nie są związane z indywidualną jednostką, chociaż mają na nią ogromny wpływ. Stąd też w innych horoskopach niż urodzeniowe bywają często rozpatrywane i powinno się je brać pod uwagę.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Christophe Lehenaff

Pozostałe wiadomości