Horoskop na piątek. Dzień awarii i pomyłek

horoskop, znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek, 3 lutego 2023 r.
Źródło: Anna Efetova/Getty Images
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 3 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc spędza cały dzień w znaku Raka. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale powoli będziemy już odczuwać zbliżającą się kwadraturę Słońca i Urana, która uściśli się kolejnego dnia.

Horoskop dzienny na piątek, 3 lutego 2023 r.

Możemy mieć problemy ze sprzętem elektronicznym oraz doświadczać różnego rodzaju awarii i pomyłek. Codzienne czynności takie jak płatności czy dojazdy mogą być mocno utrudnione. Zatnie się zamek, winda stanie między piętrami a ekspres do kawy odmówi posłuszeństwa.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop dzienny na piątek, 3 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj nadal będziesz zniecierpliwiony i zestresowany. Nie kuś się na to, aby z kimś dyskutować ważny temat, czy też wchodzić w spór z szefem. Na spotkania i randki też nie jest to sprzyjająca pora. Najlepiej zrobisz, jeśli poczekasz do weekendu, gdyż wejdziesz wtedy pod doskonały wpływ Pełni Księżyca w znaku Lwa.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Nareszcie czujesz, że wkład sił w rozwój swojego miejsca pracy, przynosi efekty. Dynamika rozwoju zawodowego będzie cię zadowalać i szykuje się jakaś nagroda finansowa. Wieczorem klimat zmieni się na romantyczny i czuły. Przyjdzie idealny moment na czułe spotkanie z kimś ważnym.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Nie masz przed sobą szczególnie spokojnego dnia, ale już od rana się z tym liczysz. Wiesz, że musisz działać zespołowo i schować swoją indywidualność do kieszeni. Dzisiaj priorytetem będzie to, co zdziałasz wspólnie z kimś. Twoja relacja partnerska trochę ucierpi, ponieważ poświęcisz czas na coś innego, czego nie sposób odłożyć.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj nie ma miejsca na przypadki. Wszystko, co będzie cię spotykać, ma swoje ukryte drugie, a nawet trzecie dno, dlatego zwracaj baczną uwagę na symbole. Twoja tęsknota za bliskością oraz za tym, aby z kimś podzielić się swoimi wątpliwościami, jest ogromna, dlatego skończysz pracę wcześniej, a wieczór wypełnią ci ciepłe uczucia w intymności czterech kątów.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Jeśli ktoś zaleje cię dzisiaj falą emocjonalnej krytyki, nie bierz tego zbytnio do siebie. To po prostu taki wpływ rosnącego Księżyca w znaku Raka. Otaczające cię osoby mogą nie panować nad swoją emocjonalnością. Już od rana możesz odczuwać jakiś dziwny niepokój. Na szczęście wieczór będzie już bardziej udany, towarzyski i rozrywkowy.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Od rana pojawi się przypływ energii. Nie wiesz skąd, nie wiesz jak, ale wszystko idzie po dobrych torach. Czujesz intuicyjnie, że zbliża się koniec pewnych problemów. Korzystne rozwiązania w pracy zostaną przez wszystkich zauważone. Młode Panny zdobywają popularność wśród rówieśników.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj będziesz kolejny raz wystawiać swojego partnera na próbę. Większa część osób z twojego otoczenia jest przyzwyczajona do twoich zmian nastroju i nerwowych reakcji, ale odpuść Wago chociaż odrobinę, ponieważ wszyscy są już mocno zmęczeni twoim trudnym stanem. Jeśli nie jesteś w stanie wykrzesać z siebie nawet odrobiny optymizmu, to odpuść spotkania towarzyskie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj zadbasz o partnera, rodzinę, będziesz czuły i wyrozumiały nawet dla twoich czworonogów. Księżyc ze znaku Raka rozmiękczy cię i pomoże ci znaleźć dla wszystkich czas i uwagę. To dobry dzień, aby zatroszczyć się o osobę, którą darzysz uczuciem, odwdzięczy ci się z ogromnym oddaniem już niebawem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Trzeba zastosować jakąś kurację i przestać liczyć na to, że jakoś samo się to rozejdzie po kościach. Dzisiaj możesz niedomagać. A to z powodu żołądka, a to chrypka lub katarek, to znowu ból kolana. Zanim zaczniesz realizować swoje ambitne plany, zadbaj o swoje podstawowe potrzeby, zatroszcz się o siebie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj ktoś będzie o tobie intensywnie myślał i może to odczuć nawet tak zatwardziały racjonalista, jak ty Koziorożcu. Moc Księżyca we wrażliwym znaku Raka spowoduje, że zaczniesz być bardziej sentymentalny i wspomnisz o kimś z przeszłości, z kim łączyła cię mocna zażyłość. Przez cały dzień zatopisz się gdzieś w swoich rozważaniach.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Ktoś nie jest zachwycony twoimi propozycjami i pomimo tego, że próbuje to ukryć, czujesz, że nie trafiłeś. Coraz częściej pojawia się myśl, że nie nadajecie na tych samych falach. W pracy również bez rewelacji. Dzisiaj możesz mieć problem ze zrozumieniem najprostszych komunikatów, ponieważ myślami jesteś gdzie indziej.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Piątek będzie przyjemny i dość uczuciowy. Sprzyja ci położenie Srebrnego Globu, który zorganizuje spotkania z przyjaciółmi i pomoże odnaleźć ci tak potrzebną, emocjonalną przystań. Ktoś otworzy przed tobą szeroko swoje ramiona. Będziesz czuć się jak w niebie, ponieważ po zwierzeniach poczujesz się wyzwolona i zaakceptowana.

Wierzchołek domu w znaku ziemi - znaczenie w horoskopie

Kiedy wierzchołek domu umiejscowiony jest w znaku ziemi, to dany dom realizowany jest w sposób typowy dla tego żywiołu. Oznacza to, że na pierwszym miejscu stawiany jest pragmatyzm. Można spodziewać się podejmowania decyzji w sposób spokojny, solidny i stabilny przy jednoczesnym realnym ocenianiu danej sytuacji. To bardzo dobre umiejscowienie drugiego domu, które odpowiedzialne jest za zarabianie i finanse.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Anna Efetova/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości