Dzienny

Horoskop na poniedziałek. Pośpiech będzie złym doradcą

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Pustynia, rozgwieżdżone niebo
gettyimages/ Abo-Nasser Alzahrani / 500pxHoroskop na poniedziałek

Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 9 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Lwa i nad ranem dojdzie do Pierwszej Kwadry naturalnego satelity Ziemi. Tarcza Srebrnego Globu będzie widoczna na niebie dokładnie w połowie.

Możemy czuć, że ten dzień niesie Nam zwiększoną potrzebę dokonania czegoś istotnego. Dzisiaj będziemy pobudzeni, aktywni i zaczniemy rwać się do swoich zadań tak, aby coś wykonać przed czasem. Pośpiech niestety będzie złym doradcą, dlatego nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wiele osób będzie uskarżać się na zbyt wysokie ciśnienie bądź problemy kardiologiczne.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 9 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiejsza aura przyniesie Ci wiele okazji do oderwania się od smutnych myśli czy trywialnych obowiązków. Niebo obdaruje Cię dozą dobrego humoru i nadmiarem energii, z którą nie będziesz wiedział co począć. Pierwsza Kwadra wpłynie na Ciebie bardzo pobudzająco.

Horoskop dzienny - Byk

Czeka Cię ciąg dalszy utrapień z jakimiś osobami, które postąpią lekkomyślnie. Twoje działania będą krążyć wokół sposobu na rozwiązanie konfliktu bądź problemu. Znajdziesz wyjście. W kwestiach finansowych nie ryzykuj i nie podejmuj się jakiegoś pośredniczenia w transakcji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzień będzie doskonały dla Twojego portfela i zamiarów finansowo-zawodowych. Zaczną pojawiać się upragnione możliwości. Ktoś nareszcie dotrzyma obietnic. Wymiana informacji pójdzie sprawnie i możesz liczyć na miłą wymianę zdań.

Horoskop dzienny - Rak

Poniedziałek nie będzie dla Ciebie zbyt uprzejmy. Od rana niebo zagoni Cię do tego, aby wykonywać za kogoś obowiązki lub poprawiać niedoróbki po pewnej osobie. Oczywiście spowoduje to, że ogarnie Cię złość bądź stres. Nie warto tracić zdrowia na takie emocje. Wieczór Cię rozchmurzy.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj na niebie uściśli się Pierwsza Kwadra Księżyca w Twoim własnym znaku. To sygnał, że poniedziałek nie będzie cichy i spokojny. Przed Tobą wiele wyzwań i kilka szybkich interwencji, które trzeba będzie podjąć. Wcześnie wstaniesz i późno udasz się na spoczynek.

Horoskop dzienny - Panna

Coś podrażni Twoją ambicję i będziesz chciała pokazać, że masz rację w jakiejś kwestii. Ktoś zawzięcie torpeduje Twoje pomysły i może dojść do jakiegoś konfliktu na gruncie zawodowym bądź szkolnym. W partnerstwie również bez dobrych fluidów.

Horoskop dzienny - Waga

Poniedziałek przywitasz w dobrym humorze i raźnie zabierzesz się do działania. Organizacja pracy pójdzie jak po maśle. Będziesz roztaczać wokół swoją uroczą aurę i zdawać by się mogło, że wszyscy w otoczeniu są Twoimi wielbicielami, aż ktoś stanie się zazdrosny.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzień zacznie się z utrudnieniami. Pierwsza Kwadra w znaku Lwa to nie jest to, co Skorpiony lubią najbardziej. Możesz spotkać się z osobami, które będą stroić fochy i to wyprowadzi Cię z równowagi. Nie lubisz braku profesjonalizmu, a to właśnie będzie mieć miejsce.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj będzie rozpierać Cię chęć dokonania czegoś znaczącego. Pierwsza Kwadra Księżyca w ognistym znaku sprawi, że będziesz mógł pozwolić sobie na to, aby narzucić innym swoją wolę. Poczujesz potrzebę imponowania otoczeniu i nawet dobrze Ci to wyjdzie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Powrót do pracy po weekendzie będzie dla Ciebie wyjątkowo uciążliwy. Współpracownicy jak zwykle okazali się niekompetentni w jakiejś sprawie i będziesz pracować w myśl zasady - jeśli chcesz, żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam. W domu również jakieś obrażone miny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj kwestie zawodowe znacząco przyspieszą. Pojawią się jakieś nowe kontakty biznesowe. Ktoś przedstawi korzystne dla Ciebie rozwiązanie. Jeśli się uczysz, możesz otrzymać propozycję udziału w jakimś konkursie. To będzie bardzo pracowity i wypełniony po brzegi dzień.

Horoskop dzienny - Ryby

Twoje obawy co do udziału w jakimś spotkaniu będą narastać. Możesz również odczuwać jakiś stres związany ze sprawdzaniem Twoich kompetencji. Dzisiaj Twoja wrodzona nieśmiałość przybierze na sile. Nie zamartwiaj się. Jak zwykle ze wszystkim pójdzie Ci lepiej, niż początkowo sądzisz.

Ruch planet w horoskopie urodzeniowym

W horoskopie urodzeniowym zauważa się wiele drobnych szczegółów, w tym rodzaj ruchu danej planety. Nie jest to jednak rozumienie astronomiczne ruchu planet, co należy podkreślić, a astrologiczne, które odbywa się w zupełnie inny sposób. Oznacza to, że obserwuje się ruch planet z punktu widzenia obserwatora ziemskiego, a nie fizycznego/astronomicznego. W astrologii wyróżnia się trzy rodzaje ruchu – prosty, wsteczny i stacjonarność.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Abo-Nasser Alzahrani / 500px

Pozostałe wiadomości