Gwiazdy

Zofia Zborowska jest w ciąży! Aktorka pokazała rosnący brzuszek

Gwiazdy

Aktualizacja:

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się pierwszego dziecka. Para ogłosiła radosną nowinę w mediach społecznościowych. Brzuszek aktorki jest już całkiem spory.

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska już niebawem zostanie mamą. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem rosnącego brzuszka. Nie byłaby sobą, gdyby nie ogłosiła ciąży w oryginalny sposób. Razem z mężem postawili na zabawny rebus. Nawiązali do przeboju sprzed lat - "Ice Ice Baby".

Pod zdjęciem z miejsca zaczęły pojawiać się gratulacje od fanów i znajomych pary. Co ciekawe, niektórzy już wcześniej domyślali się, że Zofia Zborowska jest w błogosławionym stanie. - Czułam od samego początku - napisała Agata Rubik. - Też przypuszczałam. Gratulacje - dodała od siebie Joanna Koroniewska.

Zofia Zborowska spodziewa się dziecka

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się w sierpniu 2019 roku. Para z miejsca stała się ulubieńcami mediów. Zakochani regularnie pokazują swoją codzienność w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu towarzyszy im adoptowana suczka, Wiesia.

Już niebawem rodzina gwiazd się powiększy. Jak na razie przyszli rodzice nie zdradzają jeszcze płci czy imienia dziecka. Nie wiadomo też, w którym miesiącu ciąży jest Zofia Zborowska. Jej brzuszek wyraźnie się zaokrąglił, a więc możemy się jedynie domyślać, że do porodu zostało niewiele czasu.

Przyszłym rodzicom ślemy gratulacje i życzymy dużo zdrowia oraz cierpliwości.

Zobacz wideo: Jakie są najważniejsze kobiety w życiu Zofii Zborowskiej?

Zobacz też:

Jak zlikwidować zmarszczki na czole? Poznaj sposoby dermatologa

Uprawa ulubionej rośliny Polaków? "Monstera jest hitem"

Tomasz Karolak z kochanką w łóżku? Intymne zdjęcie trafiło do sieci

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości