Gwiazdy

Zespół Feel powraca z piątą płytą. "Godziny spędzone w studio tworzą charakter"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy
Członkowie zespołu Feel

Na 23 września 2022 roku przypada premiera piątej płyty zespołu Feel nazwanej symbolicznie "Feel 5". Album zawiera 12 rock'n'rollowych kawałków, a Piotr Kupicha zaprosił do współpracy intrygujących gości.

Zespół Feel od 15 lat na scenie

2022 rok jest dla zespołu Feel wyjątkowym i jubileuszowym, ponieważ band świętuje 15-lecie istnienia na polskim rynku muzycznym. Członkowie grupy z sentymentem wspominają setki tysięcy przejechanych kilometrów podczas tras koncertowych, występy, spotkania z fanami oraz godziny spędzone na próbach lub w studiu nagrań.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Nowy album "Feel 5" jest więc prezentem od Piotra Kupichy i muzyków z zespołu dla wszystkich wiernych odbiorców ich twórczości. Na płycie znalazło się 12 kawałków, w tym jeden tzw. bonus track. Co ciekawe, jedynie cztery utwory śpiewane są wyłącznie przez wokalistę grupy. Pozostałe piosenki nagrano we współpracy z gośćmi specjalnymi, między innymi z: Sebastianem Riedlem, Anną Bratek, Jerzym Styczyńskim i Storo.

Premiera piątej płyty zespołu Feel

Członkowie zespołu Feel zapewniają, że "Feel 5" to płyta, na którą warto było czekać, ponieważ jest prawdziwa oraz pełna emocji. Fani twórców hitu "Jest już ciemno" mają okazję docenić fakt, że album powstał z zachowaniem tradycyjnych metod nagrywania, w których większą wartość stanowią dźwięki wydobywane z instrumentów aniżeli melodie płynące z komputerów.

- W świecie elektronicznie tworzonej muzyki i tiktokowych hitów prezentujemy płytę, gdzie muzycy są pasjonatami swoich instrumentów, gdzie godziny spędzone w studio tworzą charakter, o którym mówi się zespół - zaznaczają członkowie bandu.

Do tej pory fani głosu Piotra Kupichy mogli usłyszeć dwa single z nowego albumu grupy Feel - "Lubię na Ciebie patrzeć" oraz "7 stan". Kolejnym będzie utwór "Jedwabna nić" z gościnnym udziałem Sebastiana Riedla.

Płyta "Feel 5" dostępna jest już w aplikacjach oferujących cyfrowe usługi strumieniowe, czyli: Empik Music, Spotify i Tidal.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe/Dagmara Szewczuk

Pozostałe wiadomości