Gwiazdy

LP o złamanych sercach i planach na nowy album. "Ciągle jestem w kontakcie z każdą z eks"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Gabi Drzewiecka
LP znów w Polsce

LP znów zawitała do Polski, więc nie mogło zabraknąć jej w Dzień Dobry TVN. Gabi Drzewiecka spotkała się z artystką, by pomówić o wizycie w naszym kraju i kolejnych planach muzycznych. Niespodziewanie gwiazda otworzyła się także na tematy prywatne. Burzliwe miłości dały jej materiały na piosenki.

LP o wymagających początkach

Laura Pergolizzi od początku kariery ukrywa się pod dobrze znanym fanom na całym świecie pseudonimem LP. Amerykańska wokalistka znana jest z rockowych ballad i współpracy m.in.: z Rihanną, Christiną Aguilerą, Leoną Lewis oraz Cher. W Polsce stała się popularna w 2016 roku, kiedy na listach przebojów pojawił się jej słynny utwór "Lost on You". LP okazała się prawdziwym muzycznym odkryciem, ale nie od razu jej kariera strzeliła z kopyta.

- Pamiętam okres "Lost on You", przed stworzeniem tej piosenki, zostałam zrzuconą przez większą wytwórnię i trafiłam do mniejszej. Nie oczekiwałam zbyt wiele. Miałam supportować w trasie innego artystę. Kiedy występowałam z przyjacielem w LA, nie mogłam wykonać piosenki, nie mogłam nic z siebie wydusić - opowiadała.

- Koncerty są atrakcja dla fanów, ale dla mnie też, bo to motywuje do dalszego nagrywania. Ta praca też jest wymagająca, to dwadzieścia kilka godzin pracy na dobę, poza występami na scenie. To wymaga wysiłku. Nie każdemu odpowiada życie w ciągłej podróży, a ja to kocham - dodała.

LP o miłości i nowej płycie

Gwiazda wielokrotnie poświęcała wersy utworów swoim partnerkom. W wywiadach przyznawała także, że na swoim sumieniu miała zdrady. Jednak nie odcina się od dawnych miłości. Wręcz przeciwnie. - Ciągle jestem w kontakcie z każdą z eks. Nie chce wyrzucać tego z głowy. Mocno się zmieniłam, otworzyłam - wyznała w rozmowie z Gabi Drzewiecką.

Wokalistka zebrała materiał na najnowszy album. Niedługo fani dowiedzą się, co w ostatnim czasie inspirowało ich idolkę. - To będzie coś świeżego. Będzie to oddawać to, kim jestem. Jednocześnie to będzie inny kierunek. Radosny - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Gabi Drzewiecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości