Laura Pergolizzi

    Laura Pergolizzi

    Bilety na warszawski koncert LP rozeszły się w ciągu zaledwie kilku godzin. Swój pierwszy album wydała 15 lat temu. W międzyczasie pisała piosenki m.in.: dla Rihanny, Christiny Aguilery i Backstreet Boys. Teraz pisze głównie dla siebie. Napisała piosenkę, która stała się hitem i przyniosła jej ogromną popularność. Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop spotkał się z LP, czyli Laurą Pergolizzi. Jak czuje się LP, która otwarcie przyznaje się do swojej homoseksualności, z tym, że prezydentem USA został Donald Trump? Co powiedziała Marcinowi o polskich fanach? Zobaczcie tę wyjątkową rozmowę.

    LP - to pseudonim artystyczny amerykańskiej wokalistki Laury Pergolizzi, znanej z rockowych ballad i współpracy m.in.: z Rihanną, Christiną Aguilerą, Leoną Lewis oraz Cher. W Dzień Dobry Wakacje, na żywo w Krakowie, LP zaśpiewała swoją piosenkę "Lost On You". Jesteśmy zachwyceni, a Wy?

    W niedzielę z Dzień Dobry Wakacje: ciągle na topie i znów na ringu - co o swojej karierze myśli Robert De Niro? Następnie: dary lasu - w naszej kuchni smakowite grzyby. W programie także: komponowała do Rihanny i Rity Ory, a teraz sama wychodzi na pierwszy plan - na żywo charyzmatyczna LP z piosenką "Lost ON You". Bądźcie z nami od 8:30!

    LP - to pseudonim artystyczny amerykańskiej wokalistki Laury Pergolizzi, znanej z rockowych ballad i współpracy z Rihanną, Christiną Aguilerą, Leoną Lewis oraz Cher. W tę niedzielę w Dzień Dobry Wakacje zaśpiewa na żywo swój przebój "Lost on You". My już nie możemy się doczekać, a Wy?