Gwiazdy

Znajomości w show-biznesie. Agnieszka Woźniak-Starak o przyjacielu: "Pajacował, a później okazało się, że jest super"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Newsy ze świata show-biznesu
Newsy ze świata show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Wiele osób twierdzi, że nie da się nawiązać prawdziwych przyjaźni w show-biznesie. Reporter Mateusz Hładki postanowił to sprawdzić i zapytał o to prowadzące Dzień Dobry TVN Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak.

Przyjaźń w show-biznesie

W studiu Dzień Dobry TVN nasz reporter Mateusz Hładki postanowił porozmawiać z prowadzącymi Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak o ich przyjaźniach w show-biznesie. Okazuje się, że Ewa ma świetne relacje m.in. z dziennikarką Marzeną Rogalską. Jak doszło do ich pierwszego spotkania, które zaowocowało wieloletnią znajomością?

- Po prostu przyszła do radia i jakoś tak chyba nie wiem, czy ja sama, czy zostałam jej przydzielona do tego, żeby wprowadzić ją w arkana sztuki radiowej. Razem pracowałyśmy, no i tak się zaczęło - wyjaśniła. - Okazało się, że mamy podobne jakieś tam chemie - dodała.

Z kim przyjaźni się Agnieszka Woźniak-Starak?

Reporter zadał to samo pytanie Agnieszce Woźniak-Starak. Prowadząca potwierdziła, że przyjaźni się m.in. z dziennikarzem Piotrem Kędzierskim. - Znamy się sto lat. Poznaliśmy się przy "Bitwie na głosy", ale mało tego, zanim się poznaliśmy i nawet nie wiem, czy Piotrek to wie, i czy powinnam to mówić, to ja go obserwowałam w "Dwójce" i pomyślałam sobie "Jezus Maria, co za dureń" - tłumaczyła. - (...) On zawsze pajacował, a później, jak się poznaliśmy, okazało się, że jest super. (...) To jest to, dlaczego nie warto sobie wyrabiać opinii, nie znając kogoś. Zupełnie inaczej go sobie wyobraziłam - dodała.

Prowadzące Dzień Dobry TVN zdecydowały się odbić piłeczkę i dowiedzieć się, z kim przyjaźni się Mateusz Hładki. - Może to nie są osoby, które są znane i występują za kamerą lub aparatem - zaznaczył. - Też nie ma co ukrywać, że z Karoliną Szostak. Jest masa dowodów w Internecie na to, że się przyjaźniliśmy - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości