Gwiazdy

"Pani Gadżet" wraca na antenę. Anna Nowak-Ibisz znów będzie wspierać kobiece biznesy

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy
"Pani Gadżet" wraca na antenę TVN Style. Kiedy i gdzie oglądać?
"Pani Gadżet" wraca na antenę TVN Style. Kiedy i gdzie oglądać?TVN Style
wideo 2/8

Już 29 września (czwartek) na antenie TVN Style odbędzie się premiera pierwszego odcinka kolejnego sezonu "Pani Gadżet" - programu, który kradnie serca widzów nieprzerwanie od 2011 roku. Co czeka nas w nowej serii i jakie ułatwiające życie przedmioty zaprezentuje nam Anna Nowak-Ibisz? W ramach akcji #kobiecybizneswTVNStyle zajrzy z kamerami do wyjątkowych pracowni.

"Pani Gadżet" - nowy sezon. Gdzie i kiedy oglądać?

"Pani Gadżet" cieszy się dużą popularnością. To już 24. sezon programu, w którym Anna Nowak-Ibisz prezentuje, testuje i poleca ułatwiające codzienne funkcjonowanie gadżety. Do odcinków z najnowszej serii zaprosi wyjątkowych gości, w tym ekspertów, którzy na własnej skórze będą przekonywać się, czy dany przedmiot jest wart rekomendowania. Nie zabraknie gadżetów dla kociarzy, oryginalnych pomysłów na prezenty czy usprawniających gotowanie akcesoriów kuchennych.

Co więcej, w 24. sezonie producenci programu przygotowali dla widzów nowości. W ramach premierowego cyklu "Design, który się ceni" Anna Nowak-Ibisz pokaże innowacyjne akcesoria ze świata designu, za które (jak sama nazwa cyklu wskazuje) trzeba sporo zapłacić. Zdaniem prowadzącej "Pani Gadżet" warto być świadomym istnienia takich przedmiotów i sposobu ich obsługiwania, nawet jeżeli nie chcemy na razie decydować się na zakup.

"Pani Gadżet" powraca na antenę TVN Style już w czwartek 29 września o godz. 22.25. Powtórki programu emitowane będą w soboty o godz. 14.45, w niedziele o 21.25 oraz w poniedziałki o 13.50, a także w serwisie player.pl.

Akcja #kobiecybizneswTVNStyle w programie "Pani Gadżet"

Anna Nowak-Ibisz po raz kolejny zajrzy wraz z kamerami do kameralnych pracowni prowadzonych przez inspirujące kobiety, których pasją jest projektowanie i tworzenie wyjątkowych gadżetów. W ramach inicjatywy #kobiecybizneswTVNStyle do programu zgłaszane są małe biznesy i manufaktury, które działają dzięki ogromnej motywacji utalentowanych i ambitnych pań. Głównym założeniem akcji ma być wspieranie rozwoju godnych polecenia firm.

- Wstawiamy kobiece biznesy w ramach "Pani Gadżet", dlatego żeby po pierwsze - pomagać, po drugie - pokazywać, czym się zajmują kobiety, jak można być samodzielnym albo jak można zrealizować swoje marzenie - tłumaczy Anna Nowak-Ibisz.

Na premierowe odcinki programu "Pani Gadżet" zapraszamy w każdy czwartek o godz. 22:25 na kanale TVN Style.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN

Pozostałe wiadomości