Gwiazdy

"40 kontra 20" wraca na antenę. Kto będzie szukał miłości w drugim sezonie show?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
bohaterowie drugiego sezonu "40 kontra 20"

"40 kontra 20" to randkowe show, które Polacy pokochali. W najnowszej odsłonie dwóch mężczyzn będzie szukało prawdziwej miłości. Czy któryś z nich znajdzie wśród uczestniczek programu tę wymarzoną kobietę, z którą spędzi resztę życia? Widzowie poznają odwiedź na to pytanie już jesienią.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w nowym sezonie?

Zakochać można się w każdym wieku. W drugim sezonie randkowego show "40 kontra 20" na słonecznej Krecie spotka się dwóch wyjątkowych mężczyzn – starszy i młodszy. Pierwszy z nich to przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety czterdziestolatek. Mężczyzna zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Drugi uczestnik show to seksowny dwudziestolatek. Zostanie on gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Choć będą się różnić doświadczeniem i podejściem do życia, to mają wspólny cel. Każdy z nich chce się zakochać i znaleźć kobietą, z którą spędzą resztę życia. Będą rywalizować między sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych i pewnych siebie kobiet. Wśród nich będą zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe, pewne siebie czterdziestolatki.

Czy uczestniczy show otworzą się na nowe doświadczenia i znajdą to, czego szukają? Czy poradzą sobie z emocjonalnym rollercoasterem? Tego widzowie dowiedzą się już niedługo.

"40 kontra 20". Gdzie będzie można obejrzeć program?

Drugi sezon randkowego show "40 kontra 20" powróci na antenę już jesienią. Premierowe odcinki będzie można zobaczyć w listopadzie na antenie stacji TVN 7.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości