Wytykają Damięckiemu, że ma starszą żonę. Jak Paulina na to reaguje? "Zdarzają się komentarze poniżej pasa"

Paulina Andrzejewska-Damięcka i Mateusz Damięcki
Źródło: Dzień Dobry TVN
Mateusz Damięcki – co piszą do mnie hejterzy?
Mateusz Damięcki – co piszą do mnie hejterzy?
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
Pełnosprawni w miłości
Pełnosprawni w miłości
Jakie danie na randkę Małgorzata Socha zaserwowała swojemu mężowi?
Jakie danie na randkę Małgorzata Socha zaserwowała swojemu mężowi?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Kto płaci za pierwszą randkę?
Kto płaci za pierwszą randkę?
Mateusz Damięcki z racji wykonywania swojego zawodu bardzo często znajduje się w świetle reflektorów. Jego żona Paulina Andrzejewska-Damięcka woli trzymać się z boku, ale niestety, czasami czyta na swój temat nieprzychylne komentarze. Które z nich zapadły jej w pamięć?

Paulina Andrzejewska-Damięcka i Mateusz Damięcki - związek

Paulina Andrzejewska-Damięcka i Mateusz Damięcki są razem już 13 lat. W 2018 roku się pobrali. Niedługo po ślubie przyszedł na świat ich pierwszy syn Franciszek, a w 2020 roku urodził się kolejny chłopiec, Ignacy. Choreografka i aktor pilnie strzegą swojej prywatności i zwykle nie pokazują swojej codzienności w mediach społecznościowych. Dlatego też zdecydowali, że nie będą pokazywać pociech w sieci.

- W Internecie nic nie ginie. I teraz pytanie, czy jeżeli ktoś napisze, np. "macie brzydkie dziecko", teraz on tego i tak nie zrozumie, ale może kiedyś to przeczyta i nie wiem, jak na niego to wpłynie. To może lepiej poczekać aż będzie dorosły i będzie wiedział, że jak zrobisz sobie zdjęcie, to musisz się liczyć z tym, że ludzie, którzy cię nie znają, mogą napisać o tobie różnie i będziesz musiał się do tego odnieść. Chcemy dać im wszystko, ale jako rodzice mamy tę odpowiedzialność - powiedziała Paulina w rozmowie z Kamilą Glińską dla Plejady.

Paulina Andrzejewska-Damięcka o różnicy wieku

Damięccy często wspominani są w artykułach na temat związków gwiazd, w których partnerka jest starsza od mężczyzny. Co prawda Paulina jest starsza od Mateusza, ale zaledwie o rok. Jak reaguje na takie newsy na portalach show-biznesowych?

- Są nagłówki: "oni lubią starsze" i jest zdjęcie Mateusza ze mną. Nie robi to na mnie wrażenia. (...) Osobiście, twarzą w twarz nigdy nie doświadczyłam jakiejś nieprzyjemnej sytuacji, więc wydaje mi się, że Internet powoduje, że ludzie w tej anonimowości są bardziej tacy do przodu. Myślę, że w twarz nigdy by tego nie powiedzieli. Ani do Mateusza, ani do mnie. Ale zdarzają się komentarze poniżej pasa - podkreśliła Andrzejewska-Damięcka.

Żona Mateusza Damięckiego nawiązała do przykrej sytuacji sprzed lat.

- Daliśmy zdjęcie z plaży, ja uważam, że bardzo dobre. Siedziałam tam w czapce. Jeszcze nie mieliśmy wtedy dziecka. Ktoś napisał, że "ma pan bardzo brzydką żonę". Mąż odpisał, że szkoda czasu na takie komentarze. Jakoś tak ładnie odpisał, jak to on, kulturalny młodzieniec. No i potem była burza, bo bardzo dużo osób mnie broniło. I ja już w końcu napisałam, że mam 40 lat i dobrze się czuję ze swoim wiekiem - zaznaczyła choreografka w wywiadzie dla Plejady.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?