Gwiazdy

Victoria Beckham bohaterką afery na lotnisku. Jej postawa spotkała się z ostrą reakcją innej gwiazdy

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Celebryci często korzystają z przywilejów w miejscach publicznych. Tym razem o podkreślenie swojej "ważnej roli społecznej" pokusiła się Victoria Beckham. Brytyjska gwiazda wstrzymała ruch na lotnisku, aby bez przeszkód wsiąść do samochodu. Pasażerowie nie kryli oburzenia, a wśród nich muzyk Boy George.

Victoria Beckham gwiazdą lotniska. Boy George reaguje

Sandra Hajduk-Popińska opowiedziała widzom Dzień Dobry TVN o lotniskowej "aferze" z udziałem Victorii Beckham i Boya George'a. Muzyk leciał brytyjskimi liniami lotniczymi. Miał wykupione bilety w pierwszej klasie. Niestety po lądowaniu nie mógł swobodnie opuścić pokładu samolotu, ponieważ tą samą maszyną podróżowała Victoria Beckham. Wszyscy pasażerowie musieli poczekać, aż gwiazda opuści płytę lotniska.

- Dużo się mówi o tym, że są problemy na lotniskach, nie można wylecieć na wakacje. Oto Boy George, brytyjska gwiazda muzyki, skarży się, że jedne z brytyjskich linii lotniczych nie pozwoliły mu wysiąść z samolotu, bo po Victorię Beckham przyjechał prywatny szofer na płytę lotniska. (...) Skarżył się, że całkiem dużo kosztowały bilety w pierwszej klasie i on się spodziewał, że będzie mógł wyjść jako pierwszy - wyjaśniła dziennikarka.

Boy George krytykuje brytyjskie linie lotnicze

Boy George opublikował na Twitterze wpis, w którym przedstawił zaistniałą na lotnisku sytuację. Chwilę później jednak usunął post. - Czyli jakby się trochę wstydził tego. Naprawdę się wkurzył - oceniła Sandra Hajduk-Popińska.

- Może mu linie powiedziały, że już mu nigdy więcej biletów nie sprzedadzą, jak będzie robił aferę i ujawniał takie rzeczy - zastanawiała się z nutką humoru Ewa Drzyzga.

- Bardziej nurtuje mnie to, jak to jest w ogóle możliwe, że Victoria Beckham leci samolotem i przyjeżdża po nią prywatny szofer na lotnisko nie pod prywatnego jeta, tylko pod samolot, z którego korzystają wszyscy - powiedziała Hajduk-Popińska.

Pewne jest jedynie to, że pasażerowie wspomnianego samolotu mieli okazję, by przyjrzeć się z bliska dwóm wielkim brytyjskim gwiazdom.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości