Gwiazdy

Victoria Beckham pokazała swoje zdjęcia z dzieciństwa. "Zanim zostałam Spicetką"

Gwiazdy

Victoria Beckham

Victoria Beckham podzieliła się z fanami niezwykłymi zdjęciami z albumu rodzinnego. Możemy zobaczyć na nich artystkę za czasów, kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Wszystko to z okazji Międzynarodowego Dnia Psa. Wiecie, jak nazywał się ukochany czworonóg gwiazdy?

Victoria Beckham - kariera ikony mody

Victoria Beckham w latach 1996-2000 była jedną z największych idolek nastolatków na całym świecie. Girlsband Spice Girls cieszył się wówczas ogromną popularnością. Victoria jako jedna ze "Spicetek" do dziś uchodzi za modowego kameleona. Zaczynając karierę muzyczną, miała ogromne pole do modowego popisu, z którego zresztą czerpała garściami. Przebierała w coraz bardziej szalonych stylizacjach, wyznaczając nowe trendy.

Co ciekawe, wizerunek Victorii początkowo uchodził za kiczowaty. Podczas występów z koleżankami ze Spice Girls dawała widoczny upust swojej buntowniczej naturze. Minęło sporo czasu, zanim modelka zrezygnowała z tipsów i doczepianych włosów po to, żeby stać się dojrzałą kobietą, żoną, matką, aż w końcu projektantką mody z ogromnym wyczuciem stylu i smaku.

Victoria Beckham w dzieciństwie

26 sierpnia swoje święto obchodzą nasi najukochańsi czworonożni przyjaciele. To właśnie w tym terminie przypada Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji Victoria Beckham podzieliła się uroczymi zdjęciami z dzieciństwa.

- Kilka momentów z przeszłości z okazji Międzynarodowego Dnia Psa! To ja wieku 13 lat z psem Bambi w bardzo eleganckich bananowych spinkach do włosów (Znowu modne, prawda? Zawsze byłam trendsetterką). Potem był mój moment na wystawie psów Goffs Oak. Najpierw byłam w drodze do Crufts, zanim zostałam Spicetką - napisała gwiazda pod zdjęciami sprzed 34 lat.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Zespół Spice Girls był inspiracją dla Beyoncé

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości