Gwiazdy

Urodziny zagranicznych gwiazd. Nie uwierzysz, ile lat kończą w tym roku

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ich kariery ciągle się rozwijają, a oni lśnią. Trudno uwierzyć w to, ile mają lat. Przy okazji urodzin Robbie'ego Williamsa i Jennifer Aniston, Mateusz Hładki postanowił przyjrzeć się zagranicznym gwiazdom, które w tym roku świętują okrągłe jubileusze. Nie uwierzysz, ile lat kończą!

Podwójny jubileusz Robbie'ego Williamsa

13 lutego to dzień, w którym urodziny obchodzi Robbie Williams. Brytyjski piosenkarz kończy 46 lat. I mimo, że nie są to okrągłe urodziny, to rok 2020 jest dla muzyka wyjątkowy. Williams świętuje 30-lecie pracy na scenie. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 16 lat, w zespole Take That. Potem zdecydował się na karierę solową, którą rozpoczął od coveru piosenki George’a Micheala – "Freedom”. Williams sięga po klasyki, ale robi to z niewątpliwym urokiem i wspaniałym głosem, którym zachwyca także podczas tegorocznej trasy koncertowej.

Z okazji urodzin i jubileuszu artystycznego życzymy mu, aby jak najdłużej poruszał nas swoją muzyką!

"Całkiem zabawne jest skończyć 51 lat"

Amerykańska aktorka, Jennifer Aniston 11 lutego skończyła… 51 lat! Niewiarygodne, a jednak. Na łamach magazynu Interview ukazał się obszerny wywiad, który z aktorką przeprowadziła koleżanka po fachu – Sandra Bullock. Panie pożartowały, ale poruszyły też poważne tematy. Bullock zapytała Aniston o jej pozytywne usposobienie. Jennifer odpowiedziała, że miała trudne dzieciństwo. Dorastała w domu pełnym kłótni i niesnasek, a jej rodzice się rozwiedli. Dobra energia i optymizm mają być przeciwieństwem tego, co przeżyła. Oprócz wywiadu, w gazecie ukazała się odważna sesja gwiazdy. Wygląda obłędnie!

Aktorka z dumą mówi o swoim wieku. Chce doceniać kobiety, bez względu na to ile mają lat. Tak trzymaj, Jen!

Okrągłe urodziny w 2020 roku

Urodziny Jennifer Aniston zainspirowały Mateusza Hładkiego, do przyjrzenia się gwiazdom, które w 2020 roku będą obchodziły okrągłe urodziny. W pamięci wciąż mamy kultowe filmy z ich udziałem i nucimy popularne piosenki. Ciężko w to uwierzyć, że w tym roku kończą 50 lub 60 lat!

Mariah Carey, amerykańska piosenkarka w marcu skończy 50 lat! Autorka hitu „All I Want For Christmas Is You” ciężko pracuje i nie zamierza się zatrzymywać!

Niedawno na Instagramie opublikowała swoją wersję słynnej "Dolly Parton Challenge". Piosenkarka jest w świetnej formie!

Znana z kultowego filmu „Pulp Fiction” Uma Thurman pod koniec kwietnia będzie świętowała swoje 50 urodziny. Aktorka jest mamą trójki dzieci, z którymi obchodziła poprzednie urodziny!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Birthday

Post udostępniony przez Uma Thurman (@umathurman)

Brytyjska modelka Naomi Cambell w maju będzie świętowała swoją „pięćdziesiątkę” . Cambell możemy zobaczyć w wiosenno-letniej kampanii projektantki mody Vivienne Westwood. Jej wdzięk zachwyca!

Wśród obchodzących okrągłe jubileusze w 2020 roku, nie może zabraknąć pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Melania Trump w kwietniu rozpocznie swoje własne lata 50. W zeszłym roku urodziny świętowała z premierem Japonii. Czy w tym roku okażą się równie wyjątkowe?

Laureat Oscara za najlepszy scenariusz do filmu „Buntownik z wyboru” – Matt Damon także świętuje w tym roku półwiecze . Aktor trzyma się świetnie i nie planuje przerwy w pracy. Czekamy na kolejne filmy!

Razem 120 lat!

Brytyjscy aktorzy Hugh Grant i Colin Firth zagrali razem w kilku filmach. W serii o Bridget Jones konkurowali o względy tytułowej bohaterki. Do panów od lat nieustannie wzdychają tłumy kobiet a oni skończą we wrześniu… 60 lat! I co zabawne – dzieli ich tylko 1 dzień różnicy. Grant urodził się 9 września, a Firth – 10! Fanki mogą odetchnąć z ulgą, aktorzy nadal pracują i nie zamierzają przechodzić na emeryturę. Granta od 14 lutego będzie można oglądać w filmie "Dżentelmeni".

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości