Gwiazdy

Ula Chincz i Monika Mrozowska. Jak w oczekiwaniu na kolejne dziecko udaje im się realizować swoje pasje?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Monika Mrozowka i Urszula Chincz to prawdziwe kobiety-torpedy. Są aktywne, pełne pasji, uśmiechnięte i cały czas w akcji. Obie niedawno wydały książki, a także ogłosiły, że spodziewają się kolejnych pociech. W Dzień Dobry TVN opowiedziały, jak łączą opiekę nad dziećmi i oczekiwanie na kolejnego malucha z pracę zawodową.

Monika Mrozowska o ciąży

Monika mimo tego, że właśnie jest w czwartej ciąży, nie zwalnia. Aktorka po prostu lubi być aktywna. Tym bardziej, że należy do tego grona kobiet, które świetnie przechodzą ciążę i nie mają żadnych dolegliwości.

Nie wiem czy w ogóle pod kątem samoświadomości, to nie jest taka najfajniejsza ciąża. Bo ja wiem, czego się spodziewać, wiem mniej więcej, jak to może wyglądać, wiem, na ile mogę sobie pozwolić, kiedy powinnam odpuścić, kiedy mój organizm daje mi sygnał 'prześpij się'. (...) Ja od 20 lat nie jem mięsa i nie jem również ryb. Natomiast przyznaję z ręką na sercu, że mam sygnały od tego kogoś, kto tam sobie siedzi w środku - zjedz rybę. I faktycznie raz na dwa tygodnie zjadam rybę, bo dochodzę do wniosku, że jeżeli ktoś w środku tego chce, no to ja idę za głosem

- powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Gdy Mrozowska pisała swoją najnowszą książkę, nie wiedziała jeszcze o ciąży - dowiedziała się w trakcie tworzenia publikacji. Nie miało to jednak wpływu na ten proces. W książce znajdziemy 30 przepisów wegańskich, utrzymanych w duchu zero waste. Poza przepisami w e-booku Mrozowska podpowiada, jak mądrze robić zakupy i jak gotować z resztek.

Złote rady Uli Chincz

Również Ula Chincz wyznała, że nie ma zamiaru zwalniać. W przeciwieństwie do Moniki, Ula swoją książkę pisała z myślą, że będzie miała córkę. Postanowiła wówczas, że publikację podaruje swojemu dziecku, gdy te osiągnie pełnoletność.

Koło 40-tki dochodzimy do takiego momentu, że przestajemy też walczyć z całym światem, tylko po prostu znajdujemy na to sposób. I ta książka o tym jest. To znaczy o znalezieniu sposobu na pracę czy na partnera, bo pewnych rzeczy w nim nie zmienimy i trzeba inteligentnie się tutaj zachować

- wyznała dziennikarka.

W książce zawarte są także trafne, aczkolwiek zabawne rady. Kilka z nich Chincz zacytowała w trakcie programu:

Jeśli mama wytyka ci bałagan w mieszkaniu, to ty częściej wpadaj do niej. Jeśli nie aprobuje twoich metod rodzicielskich, pogódź się z tym, że rodzice są od wychowania, a dziadkowie od rozpuszczania. Wiesz mi - nawet najmłodsze dziecko szybko kapuje, co wolno w domu, a co u babci. Jeśli mama krytykuje twój wygląd, odpowiedz najmilej jak umiesz, że czujesz się dobrze właśnie w tej fryzurze.

Ich zastosowanie naprawdę może ułatwić życie!

Monika Mrozowska o powrocie do formy po ciąży. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości