Gwiazdy

„Top Model”. Dziś wieczorem sesja nago!

Gwiazdy

Już dziś wieczorem piąty odcinek "Top Model", w którym zobaczymy najbardziej emocjonującą sesję w każdym sezonie – sesję nago! Gościem Dzień Dobry TVN był jeden z jurorów, Dawid Woliński, który opowiedział nam o ekscytujących momentach, które wydarzą się w kolejnym premierowym odcinku. Już dziś o 21:30!

Top Model 8. Odcinek 5

Premierowy odcinek "Top Model" już w poniedziałek 30 września, o godz. 21:30. Tym razem czek na uczestników najbardziej emocjonująca sesja w każdym sezonie programu – sesja nago! Tym razem uczestnicy będą pozować w lodowej scenografii. Towarzyszyć im będzie niesamowita top modelka - Kasia Struss.

Jest zawsze kontrowersyjna sesja. Temat nagości i obnażania to jest zupełnie inna sytuacja, kiedy robi to się prywatnie, a przed kamerami. Nawet osoby z doświadczeniem mają z tym problem. Model czy modelki muszą się zmierzyć z tym problemem. Teraz nagość jest w modzie. Topowe modelki występują praktycznie nago. Moda potrzebuje wyrazów artystycznych. Osoba, która pozuje nago, nieważne czy ma idealne ciało czy nie, powinna czuć się przed obiektywem komfortowo.

- przyznał Dawid Woliński.

Zadania w 8. edycji Top Model

W 8. sezonie Top Model uczestnicy zmierzą się z zadaniami, czy sesjami, które będą trudnym testem zarówno dla tych, którzy próbowali już sił w modelingu jaki i tych, którzy są kompletnymi nowicjuszami. Sesje będą jeszcze bardziej wymagające i podnoszące poziom adrenaliny. Pokaz na ruchomym wybiegu, seksowna sesja z byłymi uczestnikami czy sesja na ściance wspinaczkowej.

Świat mody przez ostatnie lata poszerzył się i stał się bardziej demokratyczny. W dzisiejszych czasach bycie modelem czy modelką to nie tylko sesje i wybiegi. Aby być na topie trzeba także umieć odnaleźć się w świecie mediów społecznościowych, które stały się także narzędziami pracy w tej profesji. Ponadto dzięki dużym zasięgom znani modele i modelki mogą wspierać słuszne sprawy. W związku z tym w tej edycji pojawią się nie tylko zadania, które nauczą uczestników jak zaistnieć w sieci, ale także jak mądrze wykorzystywać siłę mediów społecznościowych.

Podobnie jak w ubiegłej edycji uczestnicy wejdą z impetem w świat mody. Wygrane w zadaniach od razu pozwolą im na pracę w kampaniach i wydarzeniach modowych – od pokazów mody po kampanie reklamowe. Jedna z nagród zabierze uczestnika na czerwony dywan europejskiej premiery filmu z Angeliną Jolie.

Nagroda główna w 8. edycji Top Model

Nagrodą główną w programie Top Model jest sesja okładkowa w magazynie „Glamour”, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelek i modeli. Warto więc walczyć o zwycięstwo do samego końca. Wśród gości zaproszonych do programu znajdą się topowe polskie modelki, uznani specjaliści, najlepsi polscy fotografowie, gwiazdy show-biznesu, wśród nich Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Kasia Struss, Jerzy Owsiak, Maffashion, MMC, Daria Zawiałow, Mariusz Przybylski, Piotr Kraśko z Karoliną Ferenstein–Kraśko.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości