Gwiazdy

Dominika Wysocka wygrała "Top Model". Dawid Woliński: "Nie ma wad. Zobaczcie, ideał"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Wielki finał 10. Edycji „Top Model” za nami

Dominika Wysocka pokonała rywalki w finale "Top Model". O drodze do zwycięstwa, kompleksach i najtrudniejszych momentach programu opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Dominika Wysocka tuż po wielkim finale 10. edycji "Top Model" w towarzystwie Dawida Wolińskiego gościła w studiu Dzień Dobry TVN. Przed prowadzącymi, Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman otworzyła się i wyznała, że przez wiele lat miała kompleksy.

"Top Model". Zwyciężczyni 10. edycji szczerze o udziale w programie

Dominika Wysocka przyznała, że wysyłając zgłoszenie na casting, nie liczyła nawet na to, że dostanie zaproszenie na spotkanie z jurorami.

- Poszłam do programu z zerowym nastawieniem. Myślałam: wyślę zgłoszenie i nic z tego nie będzie. A wygrałam. To jeden wielki szok - wspominała.

Przygoda z "Top Model" pomogła jej się pozbyć kompleksów.

- Pomogło mi to na pewno z akceptacją swojej sylwetki, bo miałam z tym zawsze wieczny problem. Już teraz się z tym pogodziłam, mam dużo większą pewność siebie i mam nadzieję, że będę mogła dużo pracować, żeby zdobywać doświadczenie - mówiła Dominika Wysocka i ujawniła, że dostaje już pierwsze propozycje współpracy: - Już się coś dzieje, że tak powiem. Na spokojnie trzeba wszystko przemyśleć, żeby być w 100 proc. szczerym, w tym, co chce się robić.

Dawid Woliński o zwyciężczyni 10. edycji "Top Model"

Dawid Woliński, jeden z jurorów "Top Model", nie szczędził komplementów pod adresem Dominiki Wysockiej.

- Wygrała, bo jest piękna, naturalna. Dawno już takiej u nas nie było. Cudowny, szczery, fajny człowiek. Przez cały program była zawsze naturalna. Między nami od razu kliknęło. Ta kobieta jest przepiękna - mówił wprost.

Marcin Prokop zapytał go, czy Dominika Wysocka ma jakiekolwiek wady. Dawid Woliński nie zastanawiał się nad odpowiedzią.

- Szukałem ich wiele tygodni, ale nie znalazłem. Nie ma wad. Zobaczcie, ideał!- mówił z uśmiechem.

O czym jeszcze rozmawiali? Dowiesz się, oglądając wideo.

Zobacz też:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości