zwycięzca top model

  zwycięzca top model

  Za nami emocjonujący finał "Top Model". Jubileuszową edycję programu wygrała Dominika Wysocka, ale na tym nie koniec niespodzianek. Finalistka Julia Sobczyńska po zakończeniu show oświadczyła się swojej partnerce. W rozmowie z Darią Pacańską, reporterką dziendobry.tvn.pl opowiedziała o związku i planach na przyszłość. Czy zamierzają wziąć ślub?

  W studiu Dzień Dobry TVN, tuż po finale, gościliśmy zwycięzcę 6. edycji programu "Top Model" - Patryka Grudowicza. Patrykowi towarzyszyła prowadząca program i modelka Joanna Krupa. Jaką karierę przewiduje dla zwycięzcy, który otrzymał 100 tys. złotych, kontrakt z agencją mody i miejsce na okładce magazynu "Glamour"? Czy zdaniem Joanny Krupy Patryk ma zadatki na świetnego modela? Czy liczył na wygraną? Jak rodzina zareagowała na jego zwycięstwo?

  Radek Pestka jest zwycięzcą ostatniej edycji "Top Model". Co robi po zakończeniu programu? Jak reaguje na komentarze internautów? Po co jedzie do Londynu na Fashion Week? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Radek Pestka jest zwycięzcą ostatniej edycji Top Model. Jak wspomina miniony rok? Czego żałuje? I jakie ma plany na 2016 rok? Z modelem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Osi Ugonoh jest zwyciężczynią czwartej edycji "Top Model". Jak wygląda jej życie po programie? Dużo się zmieniło? Czy modelka doświadczyła dyskryminacji ze względu na swój kolor skóry? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który odwiedził Osi na planie sesji zdjęciowej. Ugonoh przed obiektywem aparatu pozowała w sukniach ślubnych autorstwa Patryka Wojciechowskiego, uczestnika drugiej edycji "Project Runway". Jak doszło do tej współpracy?