Tomasz Oświeciński ma takie samo hobby jak jego córka. Fani: "Wygląda pan pięknie"

Aktualnie czytasz: Tomasz Oświeciński ma takie samo hobby jak jego córka. Fani: "Wygląda pan pięknie"
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Tomasz Oświeciński kilka lat temu przez przypadek zakochał się w koniach i od tamtej pory z zaangażowaniem oddaje się swojej pasji. Po to, by być bliżej ukochanych zwierzaków, wyprowadził się nawet z warszawskiego mieszkania. Teraz aktor pokazał, jak dosiada wierzchowca i zachwycił fanów.

Tomasz Oświeciński i jego miłość do koni

Aktor znany przede wszystkim z produkcji Patryka Vegi nigdy nie wsiadł na konia ani nawet nie oglądał wyścigów konnych, aż do momentu, gdy kręcił film na torze wyścigowym na Służewcu. Kiedy miał scenę w stajni z Piotrem Adamczykiem i Adamem Woronowiczem, momentalnie zakochał się w koniach. Po pięciu minutach zdecydował, że jednego z nich kupi. Dwa tygodnie później nabył drugiego wierzchowca dla swojej córki.

- Po prostu wszedłem do stajni i zakochałem się. Ta Pani, która była w stajni, powiedziała: "Boże, widzę, że Pan się zafascynował". A ja mówię, że zawsze chciałem jeździć konno, ale myślałem, że jako duży człowiek nie mogę jeździć. "Panie Tomku, mam dla Pana konia" - powiedziała i pokazała mi Omera. Od tej pory jesteśmy razem - wspominał Tomasz Oświeciński w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Tomasz Oświeciński jeździ konno

Od tamtego momentu minęły już ponad dwa lata i aktor nadal jest zachwycony rumakami. Swojej pasji oddaje się wraz z córką, Mają, która już od siedmiu lat trenuje jazdę konną. 12-latka stara się być w stajni codziennie. Tomasz Oświeciński poświęca się hobby z mniejszą intensywnością, ale wiadomo, że bardzo mu się to podoba. By być bliżej stajni, w której przebywają jego rumaki, przeprowadził się do domu na obrzeżach Warszawy. Teraz pokazał, jak prezentuje się na swoim wierzchowcu.

- Mama mówiła mi, że będę robić w życiu coś wyjątkowego. Więc jeżdżę konno #TomaszOświeciński #Omer #Koń #Aktor #AnimalLover #Horses #DawMag #Przyjaciele #Miłość #WiatrWeWłosach #ProLinen - napisał Tomasz Oświeciński na Instagramie.

Zdjęcie, które zrobiła Maja zachwyciło fanów aktora. W komentarzach czytamy: "Pięknego masz Tomasz tego konia", "Wygląda pan pięknie, jak ułan, tylko munduru brak. Koń śliczny i bardzo zadbany", "Dokładnie, to jest wyjątkowe", "Super duet, jak i postura. No rewelacja" czy "Gdyby to był biały zwierzak, to byłby Pan rycerzem na białym koniu".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy dom Tomasza Oświecińskiego

Nowy dom Tomasza Oświecińskiego
Źródło: x-news

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości