Tomasz Oświeciński w wieku 21 lat stawiał na elegancję. Fani nie mogą go rozpoznać

Tomasz Oświeciński
Tomasz Urbanek/East News
Gwiazdy przyzwyczaiły nas już do publikowania fotografii sprzed lat, na których prezentują swoje dawne oblicze. W ostatnim czasie na taki krok zdecydował się także Tomasz Oświeciński. Swoim wizerunkiem zszokował fanów. "Nie do poznania" - wybrzmiało w komentarzach pod postem.

Tomasz Oświeciński na zdjęciu sprzed lat

Tomasz Oświeciński od lat grywa w największych polskich produkcjach filmowych, często wcielając się w role gangsterów. Ma bowiem sylwetkę godną pozazdroszczenia - niezwykle muskularną i silną. Nie zawsze jednak wyglądał w ten sposób. W jednym z ostatnich postów aktor pokazał swoje zdjęcie z przeszłości, gdy miał zaledwie 21 lat. Tym samym zaprezentował swoje bardziej eleganckie oblicze - pozował na nim w jasnoniebieskiej marynarce i z muchą zgrabnie zawiązaną pod kołnierzykiem białej koszuli.

Styl - tego nie można się nauczyć, z tym się trzeba urodzić... ???

- nawiązał do swojego stroju.

Uwagę zwróciła również fryzura, na jaką wówczas stawiał Tomasz Oświeciński.

Uwierzycie, że ten przystojniak z bujną grzywą to ja w wieku 21 lat? Myślicie, że gdyby w tamtych czasach istniał Instagram, miałbym szansę na zostanie blogerem modowym? ?

- zapytał żartobliwie aktor.

Internauci reagują na zdjęcie Tomasz Oświecińskiego

Opublikowane zdjęcie Tomasza Oświecińskiego wywołało spore poruszenie wśród obserwujących go osób. Niektórzy mieli problem, by w ogóle rozpoznać aktora na zamieszczonej fotografii.

Naprawdę? Może to jakiś żart ??? ?
Nie do poznania zupełnie inny facet z przed lat

- pojawiło się w komentarzach.

Nie obyło się również bez komentarzy dotyczących samej stylizacji aktorka.

Elegancki ??
O matko ???przypomniałeś mi panie Tomaszu wesele znajomego ?? i te super kreacje z lat 90 ???
Tomek zawsze miałeś styl ???

- chwalili go.

Tomasz Oświeciński i jego córka mogą pochwalić się wspólną pasją, jaką jest jazda konna. W czerwcu tego roku aktor opowiedział o tym naszemu reporterowi, Mateuszowi Hładkiemu. Przypominamy ten materiał.

''Wspólna pasja Tomasza Oświecińskiego i jego córki''

Gwiazdy na zdjęciach sprzed lat

Gwiazdy bardzo często na swoich profilach społecznościowych odbywają sentymentalne podróże w przeszłość. Dzięki opublikowanym przez nie fotografiom mogliśmy dowiedzieć się więcej na ich temat. Przypomnieliśmy sobie dawne stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolinskiego, dowiedzieliśmy się również, gdzie na wakacjach bywała Sonia Bohosiewicz i z kim mieszkała Katarzyna Zielińska.

Na zaprezentowanej przez nią fotografii aktorka pokazała się ze swoimi dwiema dawnymi współlokatorkami: Magdaleną Popławską i Melą Koteluk. Tak jak w przypadku Tomasza Oświecińskiego internauci zgodnie uznali, że wokalistka przeszła niesamowitą metamorfozę.

Zobacz także:

Martyna Wojciechowska wspomina swój pierwszy dzień w przedszkolu. Za co została wyrzucona?

Antek Smykiewicz powraca z nowym singlem. "Dodaje mi otuchy i wiary w to, że kiedyś będzie lepiej"

Ruszyła druga edycja "Hotelu Paradise". Klaudia El Dursi: "Emocji będzie co niemiara, również tych pikantnych"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości