Gwiazdy

Tomasz Makowiecki zachowuje społeczny dystans i publikuje nagie zdjęcie. Internauci: "Ładny widok"

Gwiazdy

Tomasz Makowiecki

Tomasz Makowiecki dba o zachowanie dystansu społecznego, który obowiązuje w czasie pandemii koronawirusa. Piosenkarz postanowił w tym celu popływać samotnie w jeziorze. Z dala od ludzi zdecydował się na kąpiel nago. Moment wejście do wody uwiecznił na fotografii, którą podzielił się z fanami.

Tomasz Makowiecki nago

Jezioro, szuwary, stara łódka u brzegu, a w wodzie kompletnie nagi mężczyzna. Takie zdjęcie opublikował w sieci Tomasz Makowiecki. Na fotografii widać, jak z dumą prezentuje swoje pośladki.

W jakim celu? Lakoniczny opis mówi wszystko.

#socialdistancing

- czytamy pod zdjęciem na Instagramie.

Tomasz Makowiecki zachowuje społeczny dystans

Naga fotka wywołała sporo emocji. Fani byli pod wrażeniem sposobu, w jaki wokalista zachowuje - konieczne w czasie pandemii koronawirusa - zasady dystansu społecznego.

Teraz to mogę powiedzieć, że widziałem już wszystko ?

Całkowita racja i dosadnie powiedziane, podoba mi się ??

Fiu fiu... Ładny widok

Human Nature ?

- czytamy w komentarzach.

Tomasz Makowiecki - kariera

Tomasz Makowiecki ma 37 lat. Jest muzykiem, kompozytorem, piosenkarzem i autorem tekstów.

Po udziale w talent-show podpisał kontrakt z wytwórnią BMG Poland i wydał swój debiutancki album studyjny zatytułowany "Makowiecki Band". Był on promowany m.in. piosenką „Spełni się” oraz alternatywną wersją przeboju „Can’t Get You Out of My Head” z repertuaru Kylie Minogue.

W 2005 nagrał z zespołem drugi krążek "Piosenki na nie", na której znalazł się m.in. utwór „Między nocą a dniem”. W 2007 ukazała się jego płyta "Ostatnie wspólne zdjęcie".

W 2008 r. wraz z muzykami zespołu Myslovitz utworzył grupę NO! NO! NO!. W 2010 wydał z nimi album pod tą samą nazwą. Z zespołem uzyskał dwie nominacje do nagrody Fryderyka.

W 2013 wrócił do solowej działalności artystycznej. Wydał wówczas swój pierwszy po siedmioletniej przerwie krążek "Moizm". Zapowiedź nowego materiału - singel "Najdłuższe pocałunki w Polsce" - pojawiła się w 2018 r.

8 sierpnia 2008 r. wziął ślub z piosenkarką Reni Jusis . Para ma dwoje dzieci, syna Teofila i córkę Gaję. Pod koniec kwietnia 2019 doszło do rozwodu.

Tomasz Makowiecki o najlepszym prezencie, jaki dostał od losu. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Tomasz Makowiecki "Feels Like Heaven"

Reni Jusis w wersji bez filtra

"Tyyyle miłości" Reni Jusis

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości