pośladki

  pośladki

  Amerykańska celebrytka Kim Kardashian całą swoją medialną karierę zbudowała na pośladkach. Teraz okazało się, że wcale nie są one takie idealne. Co oprócz tego, że ma na nich cellulit wyszło ostatnio? W Dzień Dobry TVN mówiła o tym dziennikarka Barbara Pasek.

  Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami. Jak dobrać strój kąpielowy, by zatuszować mankamenty i wyeksponować walory sylwetki? Radzi w Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska.

  Mamy dobrą informację dla właścicielek dużych, kształtnych pośladków. Nowym kanonem kobiecej urody są duże pupy, takie jak u Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Beyonce i Mariah Carey. By porozmawiać o modzie na duże pupy, zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN: Patrycję Mikułę, która wygrała plebiscyt na najładniejsze pośladki, Paulinę Pszech, która powiększyła pośladki i Patrycję Wojnarowską, która planuje powiększyć sobie pośladki, a także antropologa Maurycego Stanaszka z Państwowego Muzeum Archeologicznego. Jak wygląda operacja powiększenia pośladków?

  Richard Phillips to kapitan MV Maersk Alabama, w którego, w filmie "Kapitan Phillips", wcielił się Tom Hanks. Kiedy MV Maersk Alabama przepływał koło wybrzeży Somalii, piraci wdarli się na pokład. Kapitan, by ratować załogę, oddał się w ręce porywaczy. Potem napisał o tych wydarzeniach książkę "Kapitan. Na służbie", która stała się bestsellerem. Z kapitanem Richardem Phillipsem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  W bikini równe ważne, jak wydepilowane nogi, są piękne pośladki. Nie wszystkich natura hojnie obdarzyła, ale na szczęście - jak mówi Marcin Prokop - są specjaliści, którzy mogą temu zardzić. Gościem Dzień Dobry TVN był dr Marek Szczyt i Paulina Pszech, uczestniczka pierwszej edycji programu "Top model", która poddała się zabiegowi powiększenia pośladków.

  Jeżeli nie uda ci się zgubić kilku zbędnych kilogramów przed wakacjami, ta warto byś wiedziała, jak je zatuszować odpowiednim strojem kąpielowym. Jak dobrać strój kąpielowy do figury? O metodach modelowania figury strojem kąpielowym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Jolantą Lewicką, ekspertem brafittingu. Jaki strój wybrać, gdy ma się okrągły, wystający brzuszek? A jeżeli mamy zbyt mały biust lub obwisłą pupę? pamiętajcie, że kostium kąpielowy powinien odzwierciedlać jej osobowość.

  Wenezuela to prawdziwa fabryka miss. Wenezuelki zdobyły najwięcej tytułów w światowych konkursach piękności. Nad swoją urodą zaczynają pracować już od piętnastego roku życia. A co jeśli kobieta nie wygląda jak miss? Zawsze może to naprawić - w klinice plastycznej! Operacja biustu w Wenezueli, to jak zabieg u dentysty w Polsce. Wenezuelki najczęściej poprawiają sobie piersi i pośladki. A Ty poddałabyś się zabiegom, by wyglądać jak miss?