Gwiazdy

Teodor Koziar na Mastercard OFF Camera. Młody aktor porównany do Leonardo DiCaprio

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
„Powrót do tamtych dni” – Mastercard OFF Camera
„Powrót do tamtych dni” – Mastercard OFF Camera Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Marcin Sawicki wybrał się do Krakowa, gdzie on kilku dni trwa festiwal Mastercard OFF Camera. Tam spotkał się z 16-letnim Teodorem Koziarem, który mimo młodego wieku został już okrzyknięty polskim Leonardo DiCaprio.

Mastercard OFF Camera: Młodzi, zdolni aktorzy

"Powrót do tamtych dni" to autobiograficzny film w reżyserii Konrada Aksinowicza. U boku Macieja Stuhra w produkcji zadebiutował nastoletni Teodor Koziar. – "To młody DiCaprio" – chwali go aktorka Weronika Książkiewicz. Jak rozpoczęła się przygoda aktorska młodego chłopaka? Jak przyznał, do filmu trafił przypadkiem.

- Moja mama robiła performens w swojej pracy, ja wziąłem w tym udział, odegrałem małą rolę i tak mi się spodobało, że zapisałem się do kółka teatralnego. Tam dowiedziałem się, że są castingi - dodał nastolatek.

Teodor wybrał się na casting, który wygrał. 16-latek zagrał w produkcji główną rolę. Jak wspomina pracę na planie? - Aktorzy pomagali, dostawałem dużo rad przed i w trakcie robienia filmu. Miałem filmowego psychologa, omawialiśmy wszystkie sceny - opowiadał.

Teodor Koziar – przyszłość w branży filmowej

Teodor nie ukrywa, że praca na planie bardzo przypadła mu do gustu. Już teraz nastolatek bierze udział w kolejnej produkcji, która, jak przyznał, jest jeszcze tajemnicą.- Na pewno chciałbym coś robić w filmie, bardzo mi się to spodobało i myślę, że będę wiązać z tym przyszłość - zdradził.

Nie jest to jednak jedyne hobby Teodora. - Z tatą ćwiczymy z pasami w wodzie, organizujemy obozy i ćwiczymy ratowanie ludzi - dodał.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości