Gwiazdy

"Tajemnica zawodowa" - nowy serial w wiosennej ramówce TVN. Aktorzy opowiedzieli o pracy podczas pandemii

Gwiazdy

Wkrótce na małych ekranach pojawi się nowa produkcja TVN "Tajemnica zawodowa". To serial, w którym tajemnice będą przeplatały się z siecią intryg, niewiernością i ludzkimi dramatami. Byliśmy na planie zdjęciowym, by przekonać się, jak wygląda praca aktorów podczas pandemii. - Cieszę się z każdego nowego dnia na planie - powiedziała nam Magdalena Różczka.

"Tajemnica zawodowa" - Magdalena Różczka o powrocie do pracy

Aktorka została obsadzona w głównej roli "Tajemnicy zawodowej". Na ekranach telewizorów zobaczymy ją jako 40-letnią Julię, która pokaże widzom, czym jest siła kobiet.

- To jest wielka radość, kiedy możemy się spotkać. Smutek, kiedy musimy mieć kilka dni przerwy i musimy to nadrabiać w innym czasie. Ja osobiście jeszcze bardziej cieszę się z każdego nowego dnia na planie - usłyszeliśmy od Magdaleny Różczki.

Bohaterka grana przez gwiazdę jest po skończonych studiach prawniczych w Warszawie, ale wróciła w rodzinne strony. Tam związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura). Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej dotychczasowy świat.

Anna Dereszowska o kulisach pracy na planie "Tajemnicy zawodowej"

Aktorka w "Tajemnicy zawodowej" wciela się w postać Kingi Górskiej, czyli anestezjolożki. Gwiazda wystąpi w roli czarnego charakteru, czyli kochanki męża głównej bohaterki.

- Wróciliśmy bezproblemowo na plan, choć jest potwornie zimno. Wszystko się wychłodziło. Ale dbają o nas i wygrzewają nas - usłyszeliśmy od gwiazdy.

Andrzej Zieliński tęsknił za kolegami

Aktor wciela się w jedną z ważniejszych w produkcji ról, czyli ojca głównej bohaterki Julii. W rozmowie z Dzień Dobry TVN nie ukrywał, że marzył już o powrocie do pracy.

- Jak człowiek dłużej nie pracuje, to jest to niewygodne z wielu powodów. Przemęczać się nie lubię, ale wiadomo, że człowiek jest wyposzczony. To trochę tak, jak z dziećmi, które (...) kiedy spotkały się z kolegami po długiej przerwie, to padały sobie w objęcia i tak samo chyba jest z nami - powiedział Andrzej Zieliński.

Tamara Arciuch wróciła do pracy po 4-letniej przerwie

Gwiazda cztery lata temu wycofała się z życia zawodowego, by skupić się na wychowywaniu córeczki Nadii. Teraz wróciła, by wystąpić w nowym serialu TVN.

- Bardzo się cieszę, że jestem w tej produkcji. Tęskniłam za pracą i brakowało mi tego . Praca z taką ekipą daje nam prawdziwą przyjemność - powiedziała Tamara Arciuch.

Aktorka i Bartek Kasprzykowski powitali na świecie swoją córkę Nadię w 2016 r. Aktorka postanowiła wówczas skupić się wyłącznie na macierzyństwie.

Adrian Zaremba cieszy się z pracy w pandemii

Aktor w rozmowie z Dzień Dobry TVN wyznał, że bardzo docenia możliwość grania w serialu w tak trudnym dla branży artystycznej czasie. Wielu jego kolegów nie miało tyle szczęścia.

- Dobrze jest pracować. Miałem szczęście, bo w pandemii miałem jakąś robotę. Wiele moich kolegów i koleżanek miało problemy - usłyszeliśmy.

"Tajemnica zawodowa" - o o czym jest serial?

"Tajemnica zawodowa" to nowy serial, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. Obok Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury na ekranie zobaczymy także m.in. Piotra Stramowskiego, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch i Andrzeja Zielińskiego.

Widzowie będą mieli okazję obserwować wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwolą zagłębić się w poruszające ludzkie historie, a także poznać zawód lekarza z różnych perspektyw. To także opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu, zmuszającego nas do ciągłej "podróży" i zmian. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

Serial "Tajemnica zawodowa" dostępny będzie w serwisie Player.pl i na antenie TVN od 17 lutego.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości