Gwiazdy

Cezary Pazura na planie serialu "Tajemnica zawodowa". Zdradził, co w przerwie zdjęć jedzą aktorzy

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Trwają zdjęcia do nowego sezonu "Tajemnicy zawodowej". Grający w serialu Cezary Pazura pochwalił się w sieci zdjęciem z planu. Pokazał, jakie posiłki czekają na aktorów podczas pracy. Co jadł na obiad? "U nas bakłażany" – skomentowała Sonia Bohosiewicz.

"Tajemnica zawodowa 2" – Cezary Pazura pokazuje obiad

Na ten moment czekają wszyscy fani „Tajemnicy zawodowej”. Serial już jesienią powróci na antenę TVN, tymczasem trwają prace nad kolejnym sezonem produkcji. Zdjęciem z planu w mediach społecznościowych pochwalił się Cezary Pazura. Grający jedną z głównych ról aktor w przerwie obiadowej podzielił się z fanami kadrem wprost z przyczepy, a przy okazji ujawnił, jak wyglądają posiłki przygotowane przez produkcję. Co znalazło się na jego talerzu?

Przyczepa + mielony = praca

– napisał pod zdjęciem na Instagramie.

Pod postem szybko pojawiły się komentarze. Wśród licznych wypowiedzi głos zabrała także koleżanka po fachu – Sonia Bohosiewicz. Aktorka przyznała, że w jej menu znalazły się nieco inne produkty.

- U nas bakłażany - zdradziła Sonia.

- Panie Czarku - dobrze, że to nie ten słynny latający schabowy z planu "Kilera". - Polskie jedzenie najlepsze - pisali fani. Jak zapewniali, z niecierpliwością czekają na nowe odcinki „Tajemnicy zawodowej”.

O czym jest "Tajemnica zawodowa"?

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. W jedną z głównych postaci wciela się w nim Magdalena Różczka, która gra 40-letnią prawniczkę. Rezygnuje ze swojej kariery na rzecz rodziny i w pełni oddaje się wychowaniu dwóch córek oraz wspieraniu męża, chirurga-ginekologa (Cezary Pazura). Gdy okazuje się, że partner ją zdradzał, a ona musi wybawić go z kłopotów, kobieta zdaje sobie sprawę, że zaniedbała siebie i swoje pragnienia.

W pierwszym sezonie produkcji wystąpili: Magdalena Różczka (Julia Żurawska), Cezary Pazura (Andrzej Żurawski), Piotr Stramowski (Miller), Anna Dereszowska (Kinga Górska), Andrzej Zieliński (Wiktor Bielski, ojciec Julii), Tamara Arciuch (Monika Litwin), Justyna Zielska i Antonina Litwiniak (Paula i Lenka, córki Julii i Andrzeja) i wielu innych aktorów.

Zobacz wideo: Cezary Pazura w roli trenera polskiej reprezentacji

Zobacz także:

Anna Powierza szczerze o rozbitej rodzinie. "Ciągle czuję stygmatyzację. Samotne macierzyństwo jest trudne"

Katarzyna Sokołowska pokazała partnera. Kim jest ukochany jurorki "Top Model"?

Syn Ewy Minge skończył 30 lat. Projektantka opisała dramatyczny poród: "Jakby obdzierali mnie ze skóry żywcem"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości