Gwiazdy

Sylwia Peretti z "Królowych życia" świętuje rocznicę ślubu. "Jesteśmy z tych, co im pod wiatr"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Sylwia Peretti

Sylwia Peretti dokładnie dwanaście miesięcy temu wyszła za mąż. Gwiazda programu "Królowe życia" uczciła tę ważną rocznicę wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych. Pokazała zdjęcia ze ślubu.

Sylwia Peretti świętuje rocznicę ślubu

Sylwia Peretti od wielu lat związana jest z Łukaszem Porzuczkiem. Para dość długo zwlekała z decyzją o ślubie, a ukochany gwiazdy "Królowych życia" oświadczał się jej aż pięć razy. Na ślubnym kobiercu stanęli 30 lipca 2021 roku. Po dwunastu miesiącach od tego ważnego wydarzenia ich miłość nadal kwitnie, a celebrytka uczciła rocznicę publicznym wyznaniem i archiwalnymi kadrami z ceremonii.

- Pierwszy rok po ślubie za nami, ale to nie czas na podsumowania, bo chciałabym tych lat przeżyć z Tobą więcej. Choć jesteśmy z tych, co im pod wiatr, pod włos, a dni przed nami sami oświetlamy, to wiem jedno na pewno. Dla miłości nie jest ważne, aby ludzie do siebie pasowali, ale by byli razem szczęśliwi - napisała na Instagramie.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Pod postem Sylwii Peretti nie zabrakło życzeń od internautów. Gwiazda sama pokusiła się o kilka słów, w których zawarła swoje miłosne marzenie.

- Życzę sobie, żebyś już zawsze tak na mnie patrzył oraz życzę nam, abyśmy zawsze patrzyli w tym samym kierunku - dodała.

Sylwia Peretti o życiu uczuciowym i byłych małżonkach

Sylwia Peretti ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, ale mimo tych niepowodzeń w miłości, szybko zdecydowała się na zamieszkanie z obecnym ukochanym.

- W pierwszym dniu, kiedy zaczęliśmy się spotykać, Łukasz się do mnie wprowadził. (...) Ale przez długi czas miałam tak, że nie mogłam się oswoić, że z kimś jestem na poważnie. Miałam taki etap, że wolałam być sama - mówiła niegdyś w rozmowie z dziennikarzem dziendobry.tvn.pl.

Celebrytka pogodziła się z bolesnymi doświadczeniami i zdradami, których była przed laty ofiarą. Z jej ust nie wybrzmiewają żadne złe słowa pod adresem byłych partnerów.

- Z szacunku do przeszłości i moich dwóch mężów uważam, że nie mogę mówić o nich źle, mimo tego że dużo krzywdy się stało. To tak, jakbym źle mówiła o sobie. Z jednym byłam 13 lat, a z drugim dwa. Powinnam dobrze ich wspominać, zresztą dobrze im życzę - wyznała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: dziendobry.tvn.pl

Pozostałe wiadomości