Gwiazdy

Joanna Krupa o śmierci małego Oliwiera. "Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jaki to ból"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
wp.pl

Kilka dni temu Magdalena Stępień poinformowała, że jej niespełna roczny syn Oliwier przegrał walkę z chorobą. Pod postem modelki fani oraz gwiazdy składali kondolencje, a także zapewniali o swoim wsparciu w tym niezwykle trudnym czasie. Chłopczyka pożegnała również Joanna Krupa, która poznała Magdę Stępień na planie programu "Top Model".

Joanna Krupa o śmierci syna Magdy Stępień

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak o śmierci swojego niespełna rocznego syna Oliwiera poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tragiczne wieści wstrząsnęły zarówno fanami, jak i osobami znanym z pierwszych stron gazet. Kondolencje rodzicom chłopca złożył m.in. minister sportu Kamil Bortniczuk.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Do tej niezwykle smutnej informacji odniosła się również Joanna Krupa. Ona i Magda Stępień poznały się na planie piątej edycji programu "Top Model". Dziennikarze portalu WP Gwiazdy skontaktowali się z Joanną Krupą, która bardzo przeżyła informację o śmierci pociechy swojej byłej podopiecznej. - Nie wyobrażam sobie, co Magda teraz musi czuć po tak ogromnej stracie. Jako matka nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jaki to ból. Jestem z nią teraz całym sercem - powiedziała Joanna Krupa, która est mamą Ashy.

Syn Magdy Stępień nie żyje

Oliwier zmagał się rzadką odmianą raka wątroby. Magda Stępień, aby ratować życie syna zdecydowała się wyjechać z maluchem do kliniki w Izraelu. Modelka od początku informowała, że stan chłopca jest bardzo poważny, ale nie zamierza się poddawać i będzie walczyć o zdrowie i życie malca. Niestety mimo wysiłków lekarzy chłopca nie udało się uratować. Modelka w czwartek, 28 lipca, przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że chłopiec nie żyje.

Pogrzeb małego Oliwiera został zaplanowany na poniedziałek, 1 sierpnia. Uroczystość odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy o godzinie 14:00.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości