Gwiazdy

Święto komedii na Top of The Top Sopot Festival. Co wydarzy się podczas COMEDY FEST?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Filip Chajzer
Święto komedii w Sopocie
Święto komedii w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/5

W piątek, czwartego dnia Top of The Top Sopot Festival, odbędzie się prawdziwe święto komedii - COMEDY FEST. Na scenie Opery Leśnej zobaczymy wybitnych artystów. W Dzień Dobry TVN, prosto z Sopotu, o tym, co wydarzy się wieczorem, opowiedzieli Tomek Jakimek i Jerzy Kryszak.

Jubileusz "Szkła kontaktowego"

W piątek, 19 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie będzie można usłyszeć żarty i opowieści, z których śmialiśmy się przez ostatnie 25 lat. COMEDY FEST i jubileusz "Szkła kontaktowego" z pewnością rozbawią publiczność.

- To nie jest kwestia przypadku, tylko jak najbardziej przemyślana taktyka, aby nie tylko u ciebie, drogi Filipie, ale i u szanownych państwa wzbudzić maksymalną ciekawość, żeby ludzie siedli z tym jednym pytaniem: "cóż to za jubileusz?" - powiedział Filipowi Chajzerowi Tomek Jakimek.

Święto komedii w Operze Leśnej

Jerzy Kryszak zdradził, czego możemy się spodziewać na COMEDY FEST: - Przeszłość jest przeszłością, ja jednak wagę położę na teraźniejszość. Będzie bardzo ładnie, troszeczkę węgla, troszeczkę rybki popłyną - powiedział.

W rozmowie z Filipem Chajzerem podkreślił, że długo nie zdawał sobie sprawy, że to, co robi, po amerykańsku nazywa się "stand up".

- To, że uprawiam stand up, dotarło do mnie dziesięć lat temu. Byłem bardzo zdziwiony, ale byłem dumny z tego, że jestem taki stand upowiec z krwi i kości - dodał.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Filip Chajzer

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości