Gwiazdy

Ewa Bem i Jan Borysewicz na sopockiej scenie. Otrzymali owacje na stojąco

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN
Ewa Bem i Jan Borysewicz na Top of The Top Sopot Festival 2022
Ewa Bem i Jan Borysewicz na Top of The Top Sopot Festival 2022
wideo 2/8

Za nami trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2022. Tego wieczoru Ewa Bem, występując u boku Jana Borysewicza, dostała od zgromadzonej w Operze Leśnej publiczności owacje na stojąco. Jakie utwory wykonała gwiazda polskiej sceny muzycznej?

Top of the Top Sopot Festival 2022 - dzień 3. 

Trzeciego i zarazem ostatniego muzycznego wieczoru Top of the Top Sopot Festival obchodziliśmy 25-lecie telewizji TVN. Z tej okazji uczestnicy wydarzenia i widzowie mogli obejrzeć wyjątkowy, dwuczęściowy koncert #Zawsze Razem. Artyści zaprezentowali znane utwory w nowych aranżacjach. Przy akompaniamencie orkiestry wystąpili m.in. Nosowska, Kayah, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Markowski i Michał Szpak.

Ewa Bem i Jan Borysewicz w Operze Leśnej

W czwartkowy wieczór na scenie Opery Leśnej mogliśmy również podziwiać Ewę Bem, która zaśpiewała "Zawsze tam gdzie ty" oraz "Pomidory". Wybitnej wokalistce towarzyszył grający na gitarze Jan Borysewicz. Ten wyjątkowy duet zgarnął owacje na stojąco.

"Niesamowity występ", "To było cudowne", "Bardzo wzruszające. Kocham panią Ewę Bem od lat", "Pani Ewa tak pięknie zaśpiewała! Łzy same płynęły!" - komentują rozczuleni fani pod nagraniem opublikowanym przez TVN.

Top of the Top Sopot Festival 2022 - wieczór komediowy

Za nami już wszystkie koncerty, ale to jeszcze nie koniec festiwalu. 19 sierpnia, w piątek odbędzie się bowiem wieczór komediowy Comedy Fest. W pierwszej części o nazwie "Szkło kontaktowe jubileuszowo" widzowie spotkają się z gospodarzami i komentatorami programu. Z kolei w drugiej – Klubie Mistrzów - zobaczymy prawdziwe gwiazdy polskiej komedii i ikony gatunku.

Więcej na ten temat w artykule: "Szkło kontaktowe jubileuszowo". Katarzyna Kwiatkowska zaprasza na COMEDY FEST

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkusnik, Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości