Gwiazdy

Anna Dec urodziła. Prezenterka pogody powitała na świecie drugie dziecko

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Anna Dec urodziła synka.

Anna Dec po raz drugi została mamą. Prezenterka pogody przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie pociechy. Jakie imię wybrali dla dziecka szczęśliwi rodzice?

Anna Dec urodziła

Anna Dec to jedna z najpopularniejszych polskich pogodynek, ale także szczęśliwa żona oraz matka. W 2018 roku przyszła na świat jej córka, Zuzanna. Teraz rodzina uznanej prezenterki znów się powiększyła. Informacja o narodzinach drugiej pociechy pojawiła się w mediach społecznościowych.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Jesteś. Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A Miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę - napisała Dec pod zdjęciem dziecięcych stópek.

Jakiej płci jest maluch? W kwietniu pogodynka pisała: "Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł. Zuza wiedziała od początku. I pierwsze co powiedziała, wiedząc, że pod moim już ktoś jest, brzmiało: - Kocham Cię Bratku! Zatem czekamy cierpliwe na synka".

Anna Dec przywitała na świecie drugie dziecko

Anna Dec i jej mąż, Tomasz, z niecierpliwością oczekiwali drugiego potomka. W czasie ciąży młoda mama publikowała w sieci posty dotyczące życiowych zmian.

Pod fotografią pojawiły się liczne komentarze. Przyjaciele i fani serdecznie gratulowali prezenterce i zachwycali się jej pociechą. "Gratulacje, witamy nowego członka Waszej Rodziny", "Wszystkiego najlepszego dla Was", "Zdrowia jak najwięcej" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Andrzejczak/MWMedia

Pozostałe wiadomości