Gwiazdy

Martyna ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" lada dzień zostanie mamą. Przechodzi gorszy czas: "Chwilowy smutek"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Martyna Końca

Martyna Końca, uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", wyczekuje przyjścia na świat swojego dziecka. Jednak nie ukrywa, że nie zawsze wszystko układa się po jej myśli. Choć miewa gorsze chwile, stara się być silna. Co się u niej dzieje?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kim jest Martyna Końca?

Martyna Końca zasłynęła w 3. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo zawarte w telewizyjnym eksperymencie nie należało do tych, które trwały "długo i szczęśliwie". Niedługo po zakończeniu show idylla zakończyła się rozwodem. Kobieta wkrótce znalazła miłość poza programem.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

W 2019 roku Końca pochwaliła się, że jest w szczęśliwym związku i znalazła nowego partnera. To niejedyna przełomowa zmiana w jej życiu. Kilka miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

- Na tę rolę czekałam całe życie. Jestem taka szczęśliwa! Teraz mogę się z Wami podzielić tą wiadomością, to takie ekscytujące. Będę mamą - napisała niedawno Martyna.

Martyna Końca i trudny czas przed porodem

Martyna w każdej chwili może urodzić. Pozostając szczerą wobec obserwatorów, ujawniła, że nie wszystko jest u niej tak kolorowe. - Jestem silniejsza niż próby, którym mnie poddają - napisała ostatnio pod "brzuszkową" sesją zdjęciową. 

Refleksyjny post skomentował Piotr z siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". - Martynko, jak tylko pojawi się maluszek, to będziecie mieć tyle powodów do radości, że zapomnisz o całym smutku. Martyna nie zwlekała z odpowiedzią: "To chwilowy smutek z natłoku obowiązków, rozczarowań".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości