Filip Chazjer

  W Dzień Dobry TVN, prosto z Sopotu, o tym, co wydarzy się wieczorem, opowiedzieli Tomek Jakimek i Jerzy Kryszak.

  Filip Chajzer zabrał syna na "męski" wypad, którego przebieg zrelacjonował w mediach społecznościowych. Razem z Aleksandrem jechał aż 14 godzin, by dotrzeć w wyjątkowe miejsce.

  Filip Chajzer nigdy nie przechodzi obok cierpienia innych z obojętnością. Dziennikarz po raz kolejny wykazał się ogromnym sercem i wrażliwością. Zamiast świętować Dzień Kobiet w domowym zaciszu, spędził czas z tymi, którzy bardzo potrzebowali jego obecności potrzebowali.

  "Trochę ciasno, ale nie to jest najważniejsze".

  Filip Chajzer to jeden z dziennikarzy, który niewątpliwie wyróżnia się wielkim i specyficznym poczuciem humoru. Prezenter niejednokrotnie rozbawił towarzystwo i sprawił, że na twarzach telewidzów pojawił się szeroki uśmiech. W Prima Aprilis nie mogło być inaczej. Żart prowadzącego Dzień Dobry TVN podchwyciły wszystkie media.

  Patriotycznego wiersza Władysława Bełzy "Kto Ty jesteś? Polak mały" uczy się już każdy pierwszoklasista. Okazuje się, że szkolna nauka i żmudne przygotowania do apeli nie idą w las. Patriotyczne uniesienie towarzyszy polskim uczniom od najmłodszych lat, ale czy zostaje w sercu na zawsze? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Estoński pokerzysta przegrał zakład, którego przedmiotem był Hrubieszów, podobno największa dziura w Unii Europejskiej. Czy miasto leżące we wschodniej części Polski to faktycznie takie straszne miejsce? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer mówi: "sprawdzam" i ku swojemu zdziwieniu dowiaduje się, że zła sława Hrubieszowa nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym, a takich ludzi jak w tym zacnym mieście nie ma nigdzie indziej.

  25 lat temu zmarł mistrz - Freddie Mercury, frontman brytyjskiej grupy Queen, który swoją muzyką zmienił świat na lepsze. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer sprawdził, czy muzyka grupy Queen przetrwała próbę czasu. Czy współcześni nastolatkowie wiedzą kim był Mercury? I czy znają przeboje takie jak: "Bohemian rhapsody","Somebody to Love" lub "We Will Rock You"?

  Ginące przedmioty w polskich hotelach są ponoć standardem. Zjawisko postanowiła zbadać jedna z firm zajmujących się wyszukiwaniem ofert turystycznych. 71% procent uczestników ankiety przyznało się do hotelowej jumy. Co wynosimy najczęściej? Szafiarki jak to szafiarki, opróżniają szafy i wynoszą wieszaki :) Statystycznym Polakom zdarza się "zajumać" mini szampony, mydełka, papier toaletowy, ale też i nieco większe przedmioty, takie jak telewizor, a nawet ... łóżko! Jak to możliwe? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Polska to naród homofobów. Polacy nie chcą mieć za sąsiada geja. Nigdy na prezydenta swojego miasta nie wygraliby geja. Są przeciwni adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Okazuje się, że to stek bzdur i mediana w badaniach. Po pierwsze prezydentem Słupska został zadeklarowany homoseksualista, Robert Bierdoń, a po drugie zrobiliśmy test na tolerancję. A właściwie wykonał go Filip Chajzer. Omówili go w studiu Dzień Dobry TVN Zbigniew Wodecki, który wspiera osoby homoseksualne i Małgorzata Domagalik, redaktor naczelna miesięcznika Pani

  ... bo - jak przekonuje dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer - bierzemy odpowiedzialność za nastrój wielu Polaków. Poznajcie zespół, który przygotowuje program Dzień Dobry TVN... i nasze sekrety :-)

  Pracownicza lodówka. Kiedy nikt nie widzi można skubnąć co nieco. Czy wtedy stajemy się złodziejami? Co ginie z naszych miejsc pracy i ilu Polaków okrada swojego pracodawcę? O "corpo-jumaczach" - Filip Chazjer.

  ... ktoś pisze do niego w mailu: "Witaj" lub "Pozdrawiam serdecznie". Dlaczego? Jak trzeba się zwracać do Szymona Hołowni? Jak zwraca się do niego Marcin Prokop? :) Szymon Hołownia w Dzień Dobry TVN opowiedział o swoich "alergiach".

  Palacze nie potrafią odpowiedzieć na pytanie, dlaczego palą. To inherentna cecha nałogu. Częściej zapadają na nowotwory, w tym najczęściej złośliwe, choroby serca, krążenia. Koszty leczenia chorób odtytoniowych szacowane są na kilkanaście miliardów złotych rocznie. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Bożena Janicka z Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia oraz prof. Witold Rużyłło - dyrektor Instytutu Kardiologii w Warszawie.

  Blogerka modowa, zakonnice, strach Bartka Jędrzejaka, śpiewający warszawiacy, człowiek z reklamówką. Zobaczcie przedsmak tego, co niedzielę będzie wielką wyżerką! :)

  Mela Koteluk zaczynała w chórkach Scorpions, Andrzej Smolik na początku lat 90. trafił do „Wilków”. Jakiej muzyki słuchają w samochodzie? Kogo szukają i z jakimi predyspozycjami? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli, jak zgłosić się do organizowanego przez nich konkursu.

  Tutaj nie ma miejsca na słabość, łzy czy pretensje - amerykański football to sport dla prawdziwych twardzieli. Opolska drużyna footballu walczy ze stereotypem, w myśl którego football to sport zarezerwowany jest tylko dla mężczyzn. Z jakim skutkiem? Zobaczcie!

  Mamy: pagórki leśne, łąki zielone, pola malowane zbożem, wyzłacane pszenicą, posrebrzane żytem. Tyle - parafrazując klasyka. Są jeszcze lasy, jeziora i góry. I szyldy reklamowe. Filip Chajzer udał się w podróż po Polsce w poszukiwaniu ludzi, którzy twierdzą, że w Polsce jest ładnie. Znalazł takich?

  Naval służył w GROM-ie przez czternaście lat. Był wielokrotnie odznaczany. Napisał książkę „Przetrwać Belize”. W studiu Dzień Dobry TVN Naval opowiedział o atmosferze, jaka panuje w dżungli, o tym, co znaczy być komandosem oraz jak się trenuje, by przetrwać nawet w najgorszych warunkach.

  Striptizerki z nocnego klubu w Moskwi rozebrały się dla Putina. Stworzyły kalendarz, którego motywem przewodnim jest wojna w Syrii. Chciały powalczyć ze stereotypami. Jakimi? Z dziewczynami z Moskwy rozmawiał dziennikarz Żenia Klimakin.

  "Nie oceniaj książki po okładce". Patrycja Rzenno, eteryczna, drobna i chudziutka, o słowiańskiej urodzie potrafi wypakować z tira na transporter magazynowy 21 palet po 150 kilogramów. Marzy o tym, by „pojeździć z gabarytami". Filip Chajzer spotkał się z najbardziej "rachitycznym " kierowcą tira, który przełamuje stereotypy.

  Dobrze przyprawiony, czasem słodki, czasem gorzki, ale często pikantny :) Czasem bije pianę :), ale nie bez powodu. Zawsze - niebo dla podniebienia. Mistrzunio Prokop gotował dla Filipa Chajzera. Z tego nie mogło wyjść nic dobrego. Jaki rachunek Marcin wystawił Filipowi?

  Rodzice - odpoczywają czy nerwowo wydzwaniają, kontrolują i zadręczają pytaniami swoje dzieci? Co robią rodzice, kiedy ich dzieci są na wakacjach? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Magdalena Wójcik, Edyta Jungowska, Marek Kościkiewicz oraz Magdalena Chorzewska-Panuś.

  Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chazjer spotkał się z Borisem Beckerem. Spotkali się w nietypowym pojedynku. Za czym tęskni Borys na sportowej emeryturze i kogo z polskich tenisistów ceni najbardziej?

  Tłok i korki. Zdenerwowanie i irytacja. Ale do akcji wkroczył, a właściwie wjechał, fioletowy autobus. Jak zmienił pasażerów i kierowców? To sprawdzał nasz reporter Filip Chajzer.

  Czy polskie dziewczyny wolą obcokrajowców od tubylców? W klubowym zagłębiu Warszawy sprawdzał to Filip Chajzer z dwoma pomocnikami. Oczywiście Kanadyjczykiem i Amerykaninem:)

  Dziś traktory to już nie te quasi - maszyny z czasów PGR-ów. Teraz warte są więcej niż średniej klasy samochód. Filip Chajzer był na "przeglądzie" polskich traktorów.

  Okazuje się, że kamerka internetowa może okazać się niezbędna podczas jazdy samochodem. Może być dowodem w sprawie, dowieść naszej niewinności bądź potwierdzić winę. Filip Chazjer sprawdzał, jak zwykła kamerka za 150 zł spisuje się na polskiej drodze.

  "Wpisz mi swój numer " to oryginalny i karkołomny sposób na podryw. Wypróbował go Filip Chajzer. Ile razy dostał w twarz? A może ani razu?

  Nie ma osoby, której nie poderwałyby się do tańca na pierwsze takty „Gimme Gimme Gimme” czy „Dancing Queen”. Te przeboje stały się towarem eksportowym Szwecji i przynosiły temu skandynawskiemu krajowi więcej dochodu niż sprzedaż Volvo i wiecej emocji niż filmy Ingmara Bergmana. Filip Chajzer wybrał się do Hamburga, aby zobaczyć jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne widowisko Abba The Show i sprawdzić, jak czwórce spokojnych Szwedów udało się doprowadzić do wrzenia resztę świata.