Gwiazdy

Beth i Bluebell zamieszkają w Pałacu Buckingham. Suczki adoptowała królowa małżonka Camilla

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
TVN24.pl
Psy Beth i Bluebell

Fani rasy jack russell terrier oszaleją z radości. Jej dumne przedstawicielki zamieszkają wkrótce w najważniejszym pałacu Zjednoczonego Królestwa. Beth i Bluebell są adoptowane ze schroniska przez królową małżonkę Camillę.

Nowi król i królowa Wielkiej Brytanii

Cały świat żyje ciągle smutnymi wieściami z 8 września. Królowa Elżbieta II zmarła w swojej letniej posiadłości Balmoral. Monarchini miała 96 lat. Przez 70 lat sprawowała swoje królewskie obowiązki. Po jej śmierci najstarszy syn Karol został oficjalnie proklamowany na króla Zjednoczonego Królestwa.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Uroczystość odbyła się 10 września w Pałacu św. Jakuba w Londynie. Uczestniczyła w niej Rada Akcesyjna, zwoływana tylko po śmierci monarchy, a akt proklamacji podpisali m.in. książę William, najstarszy syn króla Karola III, który jest nowym następcą tronu oraz królowa małżonka Camilla, premier Wielkiej Brytanii Liz Truss i członkowie rady.

Beth i Bluebell i wprowadzają się do pałacu

Żona nowego króla, królowa małżonka Camilla, to szczęśliwa posiadaczka dwóch suczek rasy jack russell terrier. Czworonogi to Beth i Bluebell. Camilla adoptowała je ze schroniska Battersea Dogs and Cats Home w Londynie. W pierwszej kolejności związała się z Beth. - Pomyśleliśmy, że byłoby miło, gdyby miała przyjaciółkę - wspominała w wywiadzie udzielonym BBC Radio 5 Live.

Kilka tygodni później przygarnęła także Bluebell. Suczka została znaleziona, kiedy błąkała się po lesie. Nie miała sierści, a jej ciało było pokryte ranami. Dziś to dumni czworonodzy reprezentanci monarchii. Jak podaje jednak magazyn "Hello", królewska para nie tak prędko wprowadzi się do Pałacu Buckingham razem z czworonogami , "ponieważ w budynku trwają obecnie prace remontowe".

Więcej informacji z kraju i ze świata znajdziesz na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Rob Jefferies/Getty Images

Pozostałe wiadomości