Gwiazdy

Startuje jubileuszowy sezon "Kuchennych rewolucji". Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Kuchenne rewolucje - zapowiedź
Kuchenne rewolucje - zapowiedź
wideo 2/5

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego na antenę TVN wracają nowości. Magda Gessler po raz 25. dokona prawdziwych zmian w polskich restauracjach. W pierwszym odcinku specjalistka od gastronomi powalczy z upadającym lokalem w Czechowicach-Dziedzicach. Co się wydarzy?

Kuchenne rewolucje - sezon jubileuszowy

Po wakacyjnej przerwie na antenę ponownie wracają ulubione serial i progamy. Już 1 września dowiemy się jakie zmiany w restauracji w Czechowicach-Dziedzicach dokonała Magda Gessler. W jubileuszowym sezonie restauratorka odwiedzi także: Barlinek, Chorzów i Puławy. Po raz pierwszy w historii programu na kulinarnej mapie rewolucji znajdą się też: Kępno, Kamionki i Zakręt, gdzie Magda Gessler zmierzy się z kuchnią gruzińską.

Kuchenne rewolucje odcinek pierwszy

Pierwsza z rewolucji odbędzie się w przemysłowym regionie, w restauracji oddalonej o krok od ruchliwej drogi łączącej Tychy z Bielskiem-Białą. Tam swój lokal otworzył Krystian. Choć postawił na kuchnię włoską, lokal nazwa "Irlandia". 

Jak możecie się spodziewać, restauracja od dłuższego czasy świeci pustkami i nie przynosi zysków. To sprawia, że właściciel, chcąc ratować swoje finanse, prowadzi biznes za granicą.

Na co dzień pomaga mu narzeczona Klaudia, która zarządza lokalem i jak sama przyznaje, że nie najlepiej jej to wychodzi. I tak w położonej knajpie serwującej włoskie dania, brakuje niemal wszystkiego – logiki, sprawnego zarządzania, rozsądnego planu, a przede wszystkim gości.

"Kuchenne rewolucje" odcinek 1. w Czechowicach-Dziedzicach. Magda Gessler w restauracji "Irlandia"
"Kuchenne rewolucje" odcinek 1. w Czechowicach-Dziedzicach. Magda Gessler w restauracji "Irlandia"

"Kuchenne rewolucje" - gdzie i kiedy oglądać?

Emisja 1. odcinka nowego sezonu już dziś (1 września) o godz. 21:35 w TVN i Playerze!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Materiał promocyjny TVN

Pozostałe wiadomości