Gwiazdy

Siostry Bohosiewicz aktywnie spędzają święta na nartach. "Chcę tak częściej!"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Sonia i Maja Bohosiewicz
Bartosz Krupa/East NewsSonia i Maja Bohosiewicz

Święta rządzą się swoimi prawami. W tym czasie zapominamy o wszelkich dietach, a kalorie przestają mieć znaczenie. Jednak między serniczkiem, a kolejną porcją pierogów warto trochę się poruszać. Tak dla zdrowia. Na aktywny wypoczynek postawiły więc siostry Bohosiewicz. W drugi dzień świąt aktorki ruszyły na narty.

Sonia i Maja Bohosiewicz na nartach

Czas świąt to chwila, w której zwalniamy, odpoczywamy od codziennych obowiązków i skupiamy się na najbliższych. Nikt jednak nie powiedział, że całe trzy dni spędzić musimy przy stole. Maja i Sonia Bohosiewicz postanowiły ruszyć na narty. Aktorki, które święta spędzały w rodzinnych regionach, pojechały więc na wycieczkę do Szczyrku. Obie na Instagramie podzieliły się relacją ze stoku. Sonia opublikowała selfie z siostrą i dodała, że chce częściej spędzać w ten sposób czas.

Maja zaś zdradziła, że na narty wybrała się pierwszy raz od 2015 roku. Przez lata ciągle coś stawało jej na drodze. Dziś aż trudno jej uwierzyć, że tak blisko od domu rodzinnego znajdują się piękne tereny.

Pierwszy raz na nartach od 2015 roku!!!! Ciąża, dziecko, ciąża, dziecko, pandemia, pandemia i jakoś tak zeszło… a taki piękny nasz Beskid śląski. Nie mogę się nadziwić, że 40 min od mojego rodzinnego domu rodzinnego można wyskoczyć na takie piękne narty

Święta

Małgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świąt
Małgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świątDzień Dobry TVN
wideo 2/7
Ubezpiecz się przed wyjazdem na narty
Ubezpiecz się przed wyjazdem na narty

Fani komentują

Pod postami aktorek pojawiło się wiele komentarzy. Fani i znajomi zazdrościli spontanicznego wypadu na narty i z radością podziwiali relację sióstr. Część internautów poruszyła także temat stoków. Jak przyznali, Szczyrk to jeden z najlepszych kurortów w Polsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno fani nart, jak i desko snowboardowej.

- "Szczyrk najlepszy na nartki Polsce", "Ale Wam fajosko", "Piękne dziewczyny! Czas z siostrą jest bezcenny", "SisterPower" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości