Gwiazdy

Anna Dec zaskakuje w nowej roli. "Jak moja mama się dowiedziała, to się głośno zaśmiała"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Ania Dec zdradza, jak na jej nowy program zareagowała mama

Ania Dec to zdecydowanie jedna najpopularniejszych pogodynek. Teraz przyszedł jednak czas na zupełnie nowe wyzwania - spełnia się w roli prowadzącej program "Skarby z szafy", który możecie oglądać w TVN Style. O szczegółach dziennikarka opowiedziała w rozmowie z serwisem Dzień Dobry TVN.

"Skarby z szafy" w TVN Style

Ania Dec nie ukrywa tego, że kocha modę z drugiej ręki - w second handach potrafi odnaleźć prawdziwe perełki, a rzeczy, których nie nosi sprzedaje, dając im drugie życie. Teraz widzowie TVN Style mają szansę nauczyć się tego od niej.

W nowym programie TVN Style tłumaczy, jak zrobić porządek w szafie w duchu zrównoważonej mody. Z jej pomocą bohaterowie każdego odcinka nie tylko pozbywają się niepotrzebnych rzeczy, ale też je sprzedają, by za zarobione pieniądze spełnić swoje marzenia.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Jeśli chcielibyście nadać swoim ubraniom drugie życie, ale nie wiecie, jak to zrobić - oglądajcie "Skarby z szafy" w TVN Style w niedziele o godz. 10:50.

Anna Dec - prowadząca "Skarby z szafy"

Ania Dec nie ma stałych godzin pracy: wydania prognozy pogody czasami wcześnie rano, innym razem późnym wieczorem, więc organizacja dnia często bywa niełatwa. To właśnie ze względu na swój grafik pracy w domu zdarza jej się mieć "artystyczny nieład", którego jednak się nie wstydzi. Nie ukrywa, że nie jest perfekcyjną panią domu.

W rozmowie z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl, Karoliną Kalatzi, wyznała, jak na wieści o tym, że będzie robiła porządki w szafach obcych ludzi zareagowała jej mama.

- Jak moja mama się dowiedziała, że będę prowadziła taki program i będę pomagała robić porządki ludziom w szafie, to się głośno zaśmiała(...). Ja bardzo dobrze odnajduję się w chaosie, ale teraz mając córkę, chciałabym jej dać dużo lepszy przykład i mam nadzieję, że ten program też mnie czegoś nauczy - zaznaczyła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości