Szokujące wyznanie Sharon Stone. Lekarz powiększył biust aktorki bez jej zgody

Sharon Stone udzieliła zaskakującego wywiadu. Aktorka wyznała, że kilka lat temu chirurg zmienił jej wygląd bez zgody. Obudziła się po operacji i spostrzegła, że jej biust jest o rozmiar większy. Jak do tego doszło?

Biografia Sharon Stone

Popularna aktorka jest właśnie w trakcie promocji swojej biografii pt. "The Beauty of Living Twice". Kilka dni temu opublikowała w mediach fragment szokującej książki, w której ujawniła m.in. szereg nieprzyjemnych i skandalicznych doświadczeń, które spotkały ją w przeciągu kariery, a także kulisy swojej ikonicznej roli z "Nagiego instynktu". Zdradziła również, że by dostać rolę w tym filmie, jej menedżer włamał się do biura reżysera castingu, by zdobyć scenariusz, a potem dzwonił do Paula Verhoevena codziennie przez kilka miesięcy, by załatwić jej udział w zdjęciach próbnych.
- Zrobiłam wcześniej z Paulem "Pamięć absolutną", ale Michael Douglas nie chciał ze mną pracować. Zgodził się dopiero, kiedy rolę odrzuciło 12 innych aktorek - wspominała Sharon Stone.

Powiększenie piersi Sharon Stone

Teraz artystka udzieliła zdumiewającego wywiadu "The Times". Przytoczono w nim historię, w jaki sposób Sharon Stone dołączyła do grona aktorek, które powiększyły sobie biust. Okazuje się, że nie była to jej decyzja. Kiedy w 2001 roku poszła na operację, chirurg miał jedynie usunąć łagodne guzki w jej piersiach. Stało się jednak inaczej .
- Kiedy zdjęłam bandaże odkryłam, że mój biust jest większy o cały rozmiar. Gdy zapytałam o to lekarza, stwierdził, że teraz bardziej pasuje do wielkości moich bioder. Byłam w szoku. Zmienił moje ciało bez mojej wiedzy i zgody - wyznała aktorka.
Jest to niezwykle zaskakujące wyznanie, ponieważ Sharon Stone nigdy wcześniej o tym nie mówiła. Co ciekawe, nie dodała, czy chirurg został w jakikolwiek sposób ukarany za swoje działania.
- Pytanie, czy Sharon Stone było z tym okej i dopiero dzisiaj stwierdziła, że to jednak nie było fajne? Czy może od razu jej się to nie podobało, ale nie miała w sobie na tyle siły, żeby pójść do sądu i walczyć z lekarzem? - zastanawiała się w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.
Szokująca biografia "The Beauty of Living Twice" jest dostępna na rynku od 30 marca.
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości