operacja biustu

  operacja biustu

  23-latka przez lata zmagała się z silnym bólem. Miała też problem z zakupem ubrań.

  Musiała poddać się operacji. Jak się czuje?

  "Modliłam się, żeby wrócił do formy".

  "Ja bym to nazwał po imieniu, to jest bandytyzm"

  Piersi to atrybut kobiecości, ale i częste źródło problemów. Zbyt obfity biust może bowiem wywoływać wiele dolegliwości, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Rozwiązaniem jest wtedy operacja zmniejszenia piersi. Jakie są wskazania do zabiegu i co zrobić, aby wykonać go w ramach NFZ?

  Operacja plastyczna, jak każdy inwazyjny zabieg, wiąże się z ryzykiem komplikacji. Co jakiś czas media rozpisują się na temat tych nieudanych, a także groźnych powikłań, z którymi borykają się pacjenci. O niebezpiecznych trendach w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z Christofferem Ingvesem, specjalistą chirurgii plastycznej.

  Sharon Stone udzieliła zaskakującego wywiadu. Aktorka wyznała, że kilka lat temu chirurg zmienił jej wygląd bez zgody. Obudziła się po operacji i spostrzegła, że jej biust jest o rozmiar większy. Jak do tego doszło?

  Amerykańska modelka podjęła ważną decyzję. Chrissy Teigen wyznała, że po 10 latach ma dosyć sztucznego biustu i tęskni za swoim, naturalnym. Dlatego właśnie zdecydowała się na usunięcie implantów.

  Ostatnio media rozpisywały się na temat rzekomej operacji plastycznej Natalii Siwiec. Czy to prawda, że gwiazda zmniejszyła biust? I jaki Natalia ma stosunek do pojawiających się plotek na jej temat? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Biust po karmieniu piersią traci swą jędrność, sprężystość i opada. Jak temu zaradzić? Czy warto poddać się operacyjnemu powiększeniu piersi? Czy mając implanty, można karmić dziecko? Gościem Dzień Dobry TVN był chirurg plastyczny Andrzej Sankowski.