Gwiazdy

Legenda country pojawiła się na koncercie Adele. "Nie mogę uwierzyć"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Shania Twain przyleciała do Las Vegas na koncert Adele. Legenda muzyki country pojawiła się wśród publiczności na występie w Caesars Palace w Las Vegas. Brytyjska artystka nie kryła wzruszenia jej obecnością, czym podzieliła się na Instagramie.

Shania Twain na występie Adele

Adele koncertuje w Caesars Palace w Las Vegas. Podczas jednego z występów wśród publiczności zasiadł wyjątkowy gość, którego obecność zaskoczyła nawet samą wokalistkę. Okazało się, że fanką twórczości brytyjskiej artystki jest legenda muzyki country Shania Twain.

Szczęśliwa Adele poinformowała o tej sytuacji na Instagramie. - Napisała, że cieszy się, że nie zauważyła jej od razu, bo by się zapadła pod ziemię. Jak później mówiła, totalnie zwariowała, bo kocha tę artystkę - opowiada Sandra Hajduk-Popińska, dziennikarka Dzień Dobry TVN.

- Uwielbiam cię, nie mogę uwierzyć, że przyszłaś na mój koncert - pisała Adele w mediach społecznościowych.

Shania Twain na koncercie Adele w Las Vegas

Shania Twain do dziś cieszy się ogromną sławą w Ameryce. - Sprzedała swój album "Come on over" w największej liczbie egzemplarzy w historii muzyki country. To był absolutny szał - podkreśla Sandra Hajduk-Popińska. Teraz to Adele bije rekordy popularności na światowych listach przebojów.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images / Kevin Mazur / Contributor

Pozostałe wiadomości