Gwiazdy

Shaggy o projekcie ze Stingiem i Sinatrą. "To zdecydowanie najtrudniejsza rzecz, jaką zrobiłem"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Gabi Drzewiecka
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą

Shaggy i Sting po raz kolejny nawiązali współpracę. Muzycy spotkali się w studiu i odświeżyli piosenki Franka Sinatry. O tym zaskakującym projekcie wokalista reggae opowiedział Gabi Drzewieckiej w Dzień Dobry TVN.

Shaggy i Sting w piosenkach Sinatry

Shaggy i Sting już niejednokrotnie współpracowali i razem koncertowali. Światowej sławy muzycy zaprzyjaźnili się i niedawno po raz kolejny spotkali się w studiu. Okazało się, że Sting wyprodukował album z piosenkami Sinatry wykonywanymi przez Shaggy'ego. Płyta pt. "Come Fly Wid Mi" miała swoją premierę 25 maja 2022 roku. Teraz u wokalisty reggae wiele się dzieje w związku z promowaniem nowego projektu - dużo podróżuje i koncertuje. Choć ten pomysł Stinga początkowo go zaskoczył, dziś jest z niego dumny.

- Szukam zawsze czegoś co mnie zajmie, czegoś, co będzie dla mnie ekscytujące, czegoś, co najpierw przemówi do mnie, a potem do publiczności. (...) Na początku pomyślałem, że Sting oszalał, ale ja też jestem szalony. Wiedziałem też, że jeśli mam kiedykolwiek zrobić coś takiego, to tylko z nim. On jest perfekcjonistą. (...) To decydowanie najtrudniejsza rzecz, jaką zrobiłem, ale on mi to ułatwił - po pierwsze swoim profesjonalizmem, a po drugie bardzo wierzył, że jestem w stanie to zrobić. (...) Jego wiara w mój talent to umożliwiła - wyznał Shaggy w Dzień Dobry TVN.

Rodzina Shaggy'ego

Już 5 lipca Shaggy wystąpi w Polsce. Zdradził, że wykona wówczas miks swoich piosenek, bo zarówno największe hity, jak i utwory z nowej płyty. Opowiedział też o swoim udziale w "Mask Singer". Okazało się, że przekonał go do tego kolega, który nie wspomniał jednak, jak ciężki będzie kostium wokalisty. Muzyk nic w nim nie widział.

- Musiałem znać na pamięć słowa piosenek, bo nie widziałem promptera. To samo było z choreografią. (...) To było dla mnie wyzwanie - wyznał Shaggy w naszym programie.

W rozmowie z Gabi Drzewicką otworzył się również na temat swojej rodziny. Shaggy ze związku z Carol Johnson ma dwóch synów, Robba i Tylera. Z kolei Rebecca Packer, z którą ożenił się w 2014 roku, urodziła mu trzy córki - Sydney oraz bliźniaczki Kelsey i Madison. Najstarszy z synów posługujący się pseudonimem Robb Banks poszedł w ślady muzyka i też został artystą. Przyjaciel Stinga już widział go na scenie i jest z niego niezwykle dumny. Jak stwierdził: "To, co robi przed publicznością jest niezwykłe. Szaleją za nim".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Gabi Drzewiecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości