Frank Sinatra

    Frank Sinatra

    W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy - jak mówi Andrzej Sołtysik - człowieka-orkiestrę Artura Andrusa, który 10 lutego wystąpi w Krakowie w towarzystwie Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej. Będzie jednocześnie wykonawcą i konferansjerem. Jakie to uczucie? Jak dobrze się zapowiedzieć? Jaką piosenkę Artur Andrus napisał dla Nat King Cole'a i Franka Sinatry? ;-)

    Za nami drugi odcinek "na żywo" programu Mam talent. Decyzją widzów jego zwycięzcami zostali tancerka pole dance Aleksandra Bednarz i Jakub Herfort. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN. Dlaczego Ola zdecydowała się na ten typ tańca? Czy trenowała wcześniej gimnastykę? Dlaczego Jakub wybrał do tego odcinka piosenkę Franka Sinatry "I love you baby"?

    Z pochodzenia Ormianin. Nazywany francuskim Frankiem Sinatrą. Charles Aznavour to jedna z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych postaci światowej muzyki rozrywkowej. Rozmawiał z min dziennikarz muzyczny Piotr Metz.

    Izolowała się od ludzi, choć jej marzeniem było śpiewać dla milionów. Kiedyś śpiewał dla niej Frank Sinatra. Odcięła się od rodziny. Piątego grudnia 2011 roku zmarła w Lewinie Kłodzkim. Prokuratora wszczęła dochodzenie w sprawie wyjaśnienia przyczyn śmierci piosenkarki. Niestety wnioski są przerażające. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy syna Violetty Villas Krzysztofa Gospodarka, synową Małgorzatę Gospodarek oraz Dorotę Pawlak, dziennikarkę programu "Uwaga".