Gwiazdy

Meghan i Harry po raz pierwszy od dwóch lat razem pojawili się publicznie w Wielkiej Brytanii

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Książę Harry przyjechał do Wielkiej Brytanii na obchody platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Zainteresowanie mediów przykuł fakt, że tym razem zabrał ze sobą żonę i dzieci. Zobaczcie, jak prezentowała się Meghan na jej pierwszym od dwóch lat wydarzeniu w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Meghan i Harry wrócili do Anglii

Choć Meghan i Harry wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii, media nie potrafią o nich zapomnieć. Co jakiś czas pojawiają się informacje o ich prywatnym życiu, które cieszą się zainteresowaniem ludzi na całym świecie. Para jednak niezwykle rzadko pokazuje się publicznie. Wyjątek zrobili m.in. w zeszłym roku na koncercie zachęcającym ludzi do szczepienia się przeciwko COVID-19 czy podczas odwiedzin miejsca pamięci ofiar zamachu na World Trade Centre. Teraz wywołali zainteresowanie światowych mediów, bo pojawili się w Wielkiej Brytanii.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Właśnie w tym miesiącu królowa Elżbieta II obchodzi swój platynowy jubileusz, czyli 70-lecie zasiadania na tronie. Z tego powodu Meghan i Harry z dziećmi po raz pierwszy od dwóch lat wspólnie przybyli do Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, by przylecieć do Londynu w środę wieczorem 1 czerwca, wybrali lot komercyjny.

Uroczyste obchody święta królowej rozpoczęły się 2 czerwca. Wówczas ulicami Londynu przeszła parada Trooping the Colour, w której wzięło udział pond 1200 oficerów, kilkuset muzyków z wojskowej orkiestry i ponad 240 koni. Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej obserwowali to wydarzenie z balkonu Pałacu Buckingham. Zabrakło tam jednak Meghan i Harry'ego, którzy kilka lat temu zrezygnowali ze swoich przywilejów. Zostali jednak oni dostrzeżeni w oknie budynku oficerskiego przy placu defilad Horse Guards Parade.

Harry i Meghan pojawili się publicznie

Oficjalnie Meghan i Harry pojawili się na obchodach Platynowego Jubileuszu Królowej w piątek 3 czerwca na mszy dziękczynnej w londyńskiej katedrze św. Pawła. Nie towarzyszyły im jednak dzieci (3-letni Archie i prawie roczna Lilibet). Choć para była obecna na nabożeństwie, to nie siedziała obok księcia Williama, księżnej Kate, księcia Karola i księżnej Camilli. Para Sussex zajęła miejsca po drugiej strony nawy, a potem wyszła osobno. Ponadto Harry i Meghan nie wzięli udziału w przyjęciu odbywającym się zaraz po mszy, na które przybyło wielu innych członków rodziny królewskiej i polityków, w tym premier Boris Johnson i minister spraw wewnętrznych Priti Patel. 

Jak zwykle Meghan zwróciła uwagę mediów swoją stylizacją. Była księżna zachwyciła w białej kreacji Dior Haute Couture o uwielbianej przez nią długości midi i kroju litery "A". Sukienkę z paskiem połączyła z eleganckim białym kapeluszem projektu Stephena Jonesa również dla domu mody Dior. Miała włosy upięte w kok i klasyczny makijaż - smokey eye i usta w kolorze nude.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości