Paulina Krupińska pokazała gorące zdjęcie męża. Sebastian Karpiel-Bułecka zaskoczył swoją formą

Paulina Krupińska-Karpiel, Sebastian Karpiel-Bułecka
Instagram @pkrupinska
Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał na Instagramie zdjęcie swojego torsu i rozpalił do czerwoności wszystkie fanki. Fotografię męża skomentowała również Paulina Krupińska-Karpiel.

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka - historia miłości

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są ze sobą już 6 lat i wychowują dwójkę dzieci. Mimo tego że wokalista jest od modelki starszy o 11 lat, świetnie się dogadują i doskonale dzielą swoje życie między Warszawę a Podhale. Widać, że ich miłość kwitnie.

Tworzymy coraz lepszy związek, bo z każdym rokiem coraz lepiej się znamy. I z lockdownu wyszliśmy umocnieni w przeciwieństwie do wielu par. Oczywiście kłócimy się, jak wszyscy, co tylko dodaje kolorytu naszej relacji. Szczególnie jak się godzimy. Żyjemy w takich czasach, że często ludzie odpuszczają, bo jak coś się nie udaje, to nie chce im się o to zawalczyć. Nam się chce

- mówiła Paulina Krupińska-Karpiel w wywiadzie dla "Vivy".

Teraz po raz kolejny zaprezentowali łączącą ich więź.

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazuje tors

We wtorek 17 listopada Sebastian Karpiel-Bułecka opublikował na Instastory swoje zdjęcie w jednej z warszawskich siłowni. Wiadomo, że teraz, gdy nie koncertuje, bardzo dba o swoją formę - chodzi po górach, jeździ na nartach, a także regularnie ćwiczy . Jak widać, wysiłki te przyniosły już efekty, ponieważ wokalista zaprezentował na fotografii "kaloryfer", którego nie powstydziłby się żaden sportowiec.

Tę samą fotografię udostępniła na swoim Instagramie również Paulina Krupińska. Prowadząca Dzień Dobry TVN, dumna ze swojego męża, napisała żartobliwie:

Nie ma grania, więc mój mąż postanowił zostać trenerem personalnym. Jacyś chętni?

My nie mamy wątpliwości, że na trening u Sebastiana zebrałaby się masa chętnych osób. Po publikacji tego zdjęcia jego fanki zgodnie bowiem stwierdziły:

Z wiekiem coraz bardziej interesujący

Też tak uważacie?

archiwum prywatne Pauliny Krupińskiej

Życie na góralską nutę. Sebastian Karpiel-Bułecka: "Czyni nas narodem wyjątkowym. Odróżnia od reszty świata". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości