Gwiazdy

Sara James zachwyciła w finale "America's Got Talent". Kiedy poznamy zwycięzcę?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Z nami wielki finał amerykańskiego "Mam Talent!" ("America's Got Talent"). Występ Sary James oczarował jury i publiczność w studiu. Jaki utwór wykonała 14-letnia gwiazda? Co przekazał jej Simon Cowell? O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent!"

Podczas finałowego występu Sara James zaśpiewała utwór "Running Up That Hill" Kate Bush, który za sprawą serialu "Stranger Things" cieszy się ostatnio ogromną popularnością.

- Cudnie, nie było jednej fałszywej nuty - oceniła wykonanie 14-latki Anna Kalczyńska.

- Moim zdaniem świetny dobór repertuaru, zarówno ta [piosenka - przyp. red.], jak i poprzednia Eltona Johna - dodał Andrzej Sołtysik.

Sara James zachwyciła w finale jury

Występ 14-letniej Polki zachwycił nie tylko prowadzących Dzień Dobry TVN, lecz i jurorów oraz publiczność w amerykańskim studiu, którzy nagrodzili ją owacjami na stojąco.

- Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, ze ten utwór brzmiał, jakby był twój - powiedział juror Simon Cowell, łowca talentów.

- To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy – podkreślił Howie Mandel.

17. edycja amerykańskiego "Mam Talent!". Kiedy wyniki głosowania?

Finał 17. sezonu amerykańskiego talent show odbył się 13 września. Natomiast wyniki i zwycięzcę całego programu poznamy w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego.

- Wciąż trwa głosowanie. Wszystko w rękach amerykańskich widzów. Głosować można albo na oficjalnej stronie NBC, albo w specjalnej aplikacji "America's Got Talent". Jak jutro spotkamy się o tej porze, to będziemy mieli już pełną wiedzę, czy [Sara James - przyp. red.] wygrała, czy nie. Warto zaznaczyć, że w finale jest aż 11 uczestników, więc jest spora konkurencja. Stawka jest bardzo wysoka - przyznał Mateusz Hładki.

Zobacz finałowy występ Sary James w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości