Gwiazdy

Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed lat. "Może wrócić do grzywki?"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska pokazała archiwalne zdjęcie z początków swojej kariery. Fani szybko domyślili się, o którą erę chodzi. Dawny look Martyny Wojciechowskiej przywodzi na myśl wielbicieli wiele wspomnień. Myślicie, że wróci do grzywki?

Martyna Wojciechowska - jak zaczęła się jej medialna przygoda?

Znana dziś z podróży po całym świecie dziennikarka, w telewizji zadebiutowała w wieku zaledwie 19 lat. Można było podziwiać ją w roli modelki. Martyna Wojciechowska studiowała zarządzanie i marketing. Zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. Po ukończeniu nauki rozpoczęła współpracę w charakterze dziennikarki w wielu pismach. W 2007 r. została redaktor naczelną polskiej edycji "National Geographic" oraz "National Geographic Traveler", a także magazynu "Kaleidoscope".

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Podróżniczka od lat zwiedza świat, relacjonuje ciekawostki z wyjazdów w programie "Kobieta na krańcu świata", a także jest autorką kilku książek. W 2021 roku przyszła pora na nowe wyzwania zawodowej w jej karierze. Dziennikarka otworzyła autorski kanał na YouTube.

Martyna Wojciechowska - jak kiedyś wyglądała?

Martyna Wojciechowska znana jest nie tylko z relacji z najrozmaitszych zakątków świata. Świetnie zapisała się także w telewizji rozrywkowej. To ona prowadziła trzy pierwsze sezony "Big Brothera". Najpierw u boku Grzegorza Miecugowa, a później dwie następne edycje z Andrzejem Sołtysikiem. Od premiery reality show minęły już dwie dekady. Co rusz mówi się o metamorfozach uczestników, ale i prowadzących. Martyna Wojciechowska wspomniała swoje zdjęcie z tamtych czasów.

- Za chwilę jesień już do nas zawita pełną parą, więc przygotowałam coś specjalnego na pożegnanie lata. I teraz wchodzę ja, cała na błękitno. Zgadniecie ile to zdjęcie ma lat? P.S. Może wrócić do grzywki?! - czytamy we wpisie gwiazdy. Pamiętacie jeszcze jej dawny look? Fani mają ogromny sentyment.

W komentarzach przeczytamy o powrotach do wspomnień sprzed dwóch dekad. - O której dzisiaj "Big Brother"? - zażartowała jedna z fanek. - Wyglądasz dokładnie tak samo, parę zmarszczek więcej. Jeśli kobieta jest piękna, to zawsze taka będzie, na nic tu medycyna estetyczna - komplementował kto inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości