Polka wystąpiła w amerykańskim Mam Talent. Reakcja jurorów zaskoczyła samą wokalistkę

Autor:
Nastazja
Bloch
Sara James

Sara James ma dla fanów niespodziankę, którą przez długi czas trzymała w tajemnicy. Młoda wokalistka wzięła udział w przesłuchaniach do "America's Got Talent". Jak jej poszło? Do sieci właśnie trafił fragment jej wykonu. Reakcja jurorów zaskoczyła samą piosenkarkę.

Sara James w amerykańskim Mam Talent

Sara James dała się poznać szerszej publiczności ze sprawą dziecięcego talent-show, które wygrała w 2021 roku. Niesamowity głos i sceniczna charyzma pozwoliły młodej nastolatce zaistnieć w polskiej branży muzycznej. Choć artystka ma zaledwie 14 lat, już koncertuje i wydaje nowe single. Niedawno do sieci trafił klip do piosenki "My Wave". To nie koniec niespodzianek. Sara zdecydowała się także na wyjazd do Ameryki, gdzie swoich sił spróbowała w przesłuchaniach do programu "America's Got Talent". O tym po czasie poinformowała na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie ze słynnego studia.

W końcu mogę wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i wzięłam udział w przesłuchaniach do "America’s Got Talent" 

Sara James podbija amerykańskie talent-show

Do sieci właśnie trafił kawałek programu z udziałem Polki. Jak Sara poradziła sobie przed jurorami? Już po wejściu wokalistki na scenę, Simon Cowell rozpoczął rozmowę. Gdy Sara zdradziła, że pochodzi z Polski, producent telewizyjny dodał, że z naszego kraju pochodzi także część jego rodziny. Do dyskusji dołączył aktor Howie Mandel, który również odniósł się do swoich przodków. Gdy padło magiczne pytanie, dlaczego 14-latka zdecydowała się startować w amerykańskiej wersji programu, Polka odpowiedziała.

- Wiecie, jak to mówią, w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawda - powiedziała.

Po kótrtkiej wymianie zdań wokalistka przeszła to tego, co kocha najbardziej. Przed jurorami zaśpiewała piosenkę Billie Eilish "Lovely".

Reakcja jurorów na występ Sary James

Występ Sary poruszył amerykańskich jurorów. Prowadzący Terry Crews zwrócił się do mamy wokalitki i przyznał, że wykon był niesamowity.

Sofía Vergara wstała ze swojego miejsca i zaczęła klaskać. Simon Cowell wygłosił zaś: Nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy błysk gwiazdy. A następnie dodał, że chciałby, aby Sara na zawsze zapamiętała ten moment.

Nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Producent nieoczekiwanie nacisnął złoty przycisk, co oznacza, że nastolatka ma zagwarantowane miejsce w półfinale "America's Got Talent"!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Traye Patton/materiały prasowe NBC

Pozostałe wiadomości