Gwiazdy

Roksana Węgiel przeszła metamorfozę. Postawiła na inny kolor włosów i promuje nowy singiel "Korona"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Roksana Węgiel powraca na scenę w nowej odsłonie - zarówno muzycznej, jak i wizerunkowej. Na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpiła z utworem pt. "Korona". O czym jest singiel? Kiedy możemy spodziewać się kolejnej płyty wokalistki?

Metamorfoza Roksany Węgiel

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Cały świat o niej usłyszał, gdy jako pierwsza reprezentantka Polski wygrała Eurowizję Junior. Dziś ma 16 lat i jako pewna siebie nastolatka ochoczo wkracza w show-biznes.

Roksana Węgiel w Dzień Dobry Wakacje zadebiutowała jako blondynka. Nadal pozostała przy długich włosach, ale zdecydowanie nadała fryzurze letniego blasku. Rozjaśnione włosy przeplatane pasmami jasnego blondu, nadały Roksanie wakacyjnego looku.

Tomasz Urbanek/East News

Roksana Węgiel - "Korona". O czym jest utwór?

Tytuł nowego utworu Roksany Węgiel "Korona" ze względu na pandemię - zdecydowanie przyciąga uwagę. Jednak, co ciekawe, młoda wokalistka wcale nie nawiązuje do niej. Co zatem się za nim kryje?

- "Korona" jest o wewnętrznej przemianie, niesłabnącej motywacji . Jest to piosenka opowiadająca o relacji z samym sobą, żeby się nie poddawać pomimo licznych upadków, które myślę, że każdego człowieka w życiu spotykają. Mimo że nieraz padniemy, to wstaniemy, poprawiamy koronę i zasuwamy – mówiła Roksana Węgiel w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak.

"Korona" to również zapowiedź nowej płyty Roksany Węgiel, nad którą właśnie pracuje. Przyznała jednak, że najwcześniej ukaże się wiosną przyszłego roku. – Ona będzie zdecydowanie inna od tej pierwszej, którą wydałam. Myślę, że będzie dużo bardziej dojrzała. Mam pewną koncepcję. Już pewne pomysły są realizowane, ale to wszystko jest jeszcze w toku - mówiła w Dzień Dobry Wakacje.

Posłuchajcie Roksanę Węgiel w piosence "Korona":

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player

Zobacz także:

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wkrótce wezmą ślub? Balony i tort na imprezie aktorki dają do myślenia

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyruszają w podróż kamperem. "Będzie się działo"

Victoria i David Beckhamowie świętują 22. rocznicę ślubu. Żona przygotowała wyjątkowy prezent dla ukochanego

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości