metamofroza

  - Rozświetlony kolor i wciąż zdrowe włosy - napisała na swoim profilu na Instagramie. Fani są pod wrażeniem jej metamorfozy. - Dobra zmiana - czytamy.

  Wizażysta Anar Agakishiev przy pomocy pędzla i kosmetyków dodaje kobietom pewności siebie. Trafiają do niego klientki, które zmagają się z poważnymi problemami skóry, są po wypadkach, mają za sobą traumatyczne historie, o których często, nawet nie chcą mówić.

  "Od 16. roku życia nosiłem protezę".

  Weronika Zoń jest uczestniczką 10. edycji "Top Model". Zdobywczyni Złotego Biletu właśnie zmieniła fryzurę, a efektem pochwaliła się na Instagramie. "Witam was w grzywkowej odsłonie" - napisała.

  Iga Śmiechowicz pochwaliła się w sieci letnią metamorfozą. Uczestniczka kultowego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postawiła na niecodzienną fryzurę i zapowiedziała życiowe zmiany. "Dawno tak "ostrożnie" nie spałam" – dodała.

  Roksana Węgiel powraca na scenę w nowej odsłonie - zarówno muzycznej, jak i wizerunkowej. Na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpiła z utworem pt. "Korona". O czym jest singiel? Kiedy możemy spodziewać się kolejnej płyty wokalistki?

  Ewa Farna udostępniła w mediach społecznościowych fotografię, która od razu spotkała się z dużym zainteresowaniem fanów. Na zdjęciu bowiem widzimy jej "nową" sylwetkę, a w komentarzach obserwujący dopytują, jak udało jej się tyle schudnąć.

  Małgorzata Rozenek po porodzie może pochwalić się nienaganną figurą. Fani zachwyceni szczupłą sylwetką świeżo upieczonej mamy, pytają gwiazdę o sekret zgrabnego ciała. Małgosia odpowiada: Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów.

  Zespół Blue Cafe szykuje się do przyszłorocznego okrągłego jubileuszu. Na plan teledysku do piosenki promującej jubileuszowy album wybrał się dziennikarz Mateusz Hładki. Zobaczcie, jak powstaje teledysk i, jak wygląda odmieniona Dominika Gawęda, która w lipcu tego roku wyszła za mąż. Co myślicie o jej metamorfozie? Jak zmieniło się jej życie po ślubie z Maciej Szczepanikiem, muzykiem z zespołu Pectus? Czy to prawda, że spodziewają się dziecka?

  Bohaterką kolejnego odcinka cyklu „Metamorfozy” była Aneta. Bezrobotna matka samotnie wychowująca chorego syna. Dlaczego zdecydowała się wziąć udział w programie? Co w sobie zmieniła i, czy podoba jej się końcowy efekt?

  Mamy dla Was niespodziankę! Jutro na naszej kanapie zasiądzie odmieniona Agnieszka Chylińska - takiej Agnieszki jeszcze nie widzieliście. Jak bardzo się zmieniła? Tego dowiecie się w Dzień Dobry Wakacje. Nie przegapcie jutrzejszego programu!