Gwiazdy

Metamorfoza Roksany Węgiel zaskoczyła internautów. "Od kiedy ona tak wygląda?"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Roksana Węgiel

Roksana Węgiel uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Często możemy podziwiać ją w nowej fryzurze czy makijażu. W najnowszym poście na Instagramie Roxie zaprezentowała kolejną metamorfozę. Tym razem wokalistka pochwaliła się odmienionym kolorem włosów.

Nowa fryzura Roksany Węgiel

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Piosenkarka i zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji Junior nie może narzekać na brak wyzwań zawodowych. Gwiazda pojawia się na ważnych wydarzeniach muzycznych, tworzy nowe piosenki i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje aż 1,3 mln osób.

"Styl na wagę złota"

Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Roxie wzbudza zainteresowanie mediów nie tylko swoją muzyką, ale także wizerunkiem. Młoda wokalistka chętnie eksperymentuje z wyglądem, testując na sobie aktualne trendy. 17-latka nie boi się odważnych fryzur i wyrazistego makijażu. W najnowszym poście na Instagramie artystka zaprezentowała się fanom w nowym kolorze włosów.

Metamorfoza Roxie Węgiel

Metamorfoza Roksany wzbudziła wiele emocji wśród jej obserwatorów. Tym razem piosenkarka zdecydowała się zmienić kolor włosów na złoty blond. Nowy wizerunek dopełniła świąteczną stylizacją - krótkim swetrem w renifery i czarną, dopasowaną spódnicą.

W komentarzach nie zabrakło zachwytu ze strony jej fanów. - "Przepięknie wyglądasz", "Cudowne włosy", "Ale urosłaś" - pisano pod zdjęciem. Niektórzy internauci zastanawiali się jednak, czy odmieniony wygląd młodej gwiazdy nie jest przypadkiem wynikiem retuszu zdjęć. - "Błagam powiedz, że to tylko retusz oraz makijaż", "Od kiedy ona tak wygląda?" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości