Maffashion zaskoczyła odważną metamorfozą. "Niewiele osób wyglądałoby dobrze w takiej fryzurze"

Julia Kuczyńska
Maffashion w nowej fryzurze
Źródło: MWmedia
Julia Kuczyńska pokazała się fanom w zupełnie nowym wydaniu. Influencerka zrezygnowała z półdługich blond włosów na rzecz krótkiej i zielonej fryzury. Metamorfoza Maffashion zaskoczyła zarówno wiernych obserwatorów, jak i znajomych z branży. W komentarzach zawrzało.

Metamorfoza Maffashion

Julia Kuczyńska jest jedną z najpopularniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Wiele kobiet inspiruje się jej modowym stylem, inni wzorują się na jej przedsiębiorczości. Do tej pory udało jej się zebrać imponującą liczbę fanów w sieci. Na Instagramie obserwuje ją 1,4 miliona osób.

Jak dbać o włosy?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?
Włos im z głowy nie spadnie, choć bywało różnie
Włos im z głowy nie spadnie, choć bywało różnie
Siwe włosy dla kobiet w każdym wieku
Siwe włosy dla kobiet w każdym wieku
SOS dla włosów
SOS dla włosów
Jak wybrać idealną prostownicę do włosów?
Jak wybrać idealną prostownicę do włosów?

To właśnie tam influencerka chwali się m.in. oryginalnymi stylizacjami. Julia uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem, nie boi się zmian, po prostu bawi się modą i charakteryzacją. Jej najnowsza metamorfoza wywołała furorę w sieci. Gwiazda zdecydowała się zamienić półdługie blond włosy na krótką i w dodatku zieloną fryzurę.

Nowa fryzura Julii Kuczyńskiej

Nowy wizerunek Julii spotkał się z pozytywnym odbiorem. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów pod adresem influencerki. - "Niewiele osób wyglądałoby dobrze w takiej fryzurze", "Teraz dopiero widać, jaka jesteś ładna", "Czekałam na taką fryzurę u Ciebie" - pisali internauci.

Swoją opinię wyraziło też wielu znajomych z branży. - "Pięknie, ale to filtr?" - dopytywała Joanna Opozda. - "Piękna w każdym wydaniu" - stwierdziła Sylwia Bomba. - "Super! Ostre cięcie! Trzymam kciuki za nowy etap w życiu" - podsumowała Martyna Wojciechowska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości